WTF?
     
Броварські школи готуються до ЗНО. Перше - вже 15-го червня

Вже у понеділок, 15 червня, відбудеться перше пробне ЗНО з української мови та літератури. Тож, 11 червня, створена розпорядженням міського голови, робоча група на чолі з заступником міського голови Ларисою Виноградовою, провела обстеження закладів освіти щодо готовності до проведення ЗНО-2020. Комісійна перевірка відбулася у ЗОШ №3, 9, СЗОШ №5 та НВК.

 

За результатами перевірки відзначено, що проведено значну роботу по підготовці, кожен заклад забезпечено засобами гігієни, дезінфекторами, паперовими рушниками, до понеділка також усі отримають електронні термометри для проведення температурного скринінгу. В аудиторіях планується розмістити не більше, ніж 15 учасників.

 

Після проведення генерального прибирання та дезінфекції усіх поверхонь, у класах вже відповідним чином розставлені парти та столи.
Оскільки у ЗНО візьме участь значна кількість людей, кожен з учасників має свій вказаний час для прибуття до навчального закладу, аби мати достатньо часу для проведення скринінгу, дезінфекції рук та підготовки до опитування.

 

Відповідні відмітки соціального дистанціонування будуть розміщені на вході до закладів.
Отож, за інформацією голови комісії Лариси Виноградової, визначені навчальні заклади на належному рівні підготувалися до пробного ЗНО.

Броварська міська рада