WTF?
     
В Броварах провели рейд по нелегальним АЗС та АГЗП


Зранку спільно з управлінням інспекції та контролю, за участі представників поліції міський голова Ігор Сапожко провіві рейд по нелегальним газозаправним станціям.
Про це мер Броварів повідомив у себе на сторінці у соцмережі.

2 червня виконавчий комітет прийняв рішення про демонтаж самовільно встановлених АЗС та АГЗП на території міста Бровари. Цим же рішення надані рекомендації власникам заправних станції здійснити дані заходи за власний рахунок в строк до 08 червня 2020 року. Кожен власник під підпис отримав рішення виконкому та був проінформований про зобов’язання припинити незаконну діяльність та прибрати заправні станції.

 

Сьогодні було перевірено стан виконання прийнятого рішення. З усіх об’єктів, включених до переліку, добровільно демонтували лише АГЗП по бульвару Незалежності, 33. Відтепер даний об’єкт буде під постійною увагою працівників інспекції, аби не допустити відновлення незаконної діяльності. Також, припинила роботу заправна станція на Степана Бандери, 26, хоча обладнання не демонтовано.

На бульварі Незалежності, 18 в ході обстеження було виявлено ще й незаконне підключення до інженерних мереж водопостачання та каналізації. Більше того, одна із будівель розташована безпосередньо на старому центральному каналізаційному колекторі, а рекламна стела розміщена на новозбудованих зовнішніх мережах каналізації. Тож, на місце приїхала керівник КП «Броваритепловодоенергія», щоб зафіксувати факт порушення та вжити законних заходів щодо його припинення.

 

Під час інспекції встановили, що не виконали рішення виконкому також власники АГЗП по вулиці Броварської сотні, 28-А та 30. На зазначених трьох об’єктах силами КП «Бровари-благоустрій» перекрито під’їзди на територію заправних комплексів, а по бульвару Незалежності, 18 крім цього демонтовано рекламну стелу. Далі управлінню інспекції та контролю в строк до 01 липня 2020 року має організувати та здійснити демонтаж власними силами шляхом залучення спеціалізованих підприємств.