WTF?
     
Депутату Броварської районної ради у власному дворі прострелили ногу (ВІДЕО +18)


09.06.2020 близько 15:30 до Броварського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що у селі Княжичі, Броварського району у двох чоловіків виник конфлікт із застосуванням зброї.
Виїздом слідчо-оперативної групи Броварського відділу поліції на місце події було встановлено, що між двома чоловіками виник словесний конфлікт (між власником домоволодінння по вул. Осинкова та мешканцем, який проживає по вул. Лесі Українки), в ході якого останній за допомогою пристрою зовні схожого на револьвер, спричинив тілесне ушкодження заявнику, у виглді стріляної рани правої ноги.

 
Причиною конфлікту стало користування штучною водоймою розташованої на приватній земельній ділянці заявника.
По даній справі відкрито кримінальне провадження за ч.1, ст. 122 КК України (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я або значну стійку втрату працездатності менш як на одну третину, - карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років).
Це офіційна інформація, яку надали виданню «AT BROVARY» в Броварському відділі поліції.
Щоб розібратись чи хоча б зрозуміти суть та картинку конфлікту, звернемось до «пана фейсбука».
Як з'ясувалось учасниками цього конфлікту є два брати та сусід по вулиці: депутат Броварської районної ради Ігор Фірсов, депутат Княжицької сільської ради Руслан Фірсов та їх земляк із сусідньої вулиці Павло Мацепа. 

Як початково повідомили наше видання (мешканці, які попросили не називати їх), діти забрались на ділянку з водоймою, яка належала братам Фірсовим. Ігор Фірсов побачив це та побіг до дітей, аби їх прогнати, але діти, показуючи непристойні жести в бік господаря земельної ділянки, почали тікати. Один із них загубив кросівок.
Через декілька хвилин до баратів Фірсових вже прийшов Павло Мацепа, з жінкою та дітьми. Всі вони були «озброєні» палками, а ось сам павло нунчаками та револьвером.
Як то кажуть, якщо в індійському фільмі на стіні вісить рушниця, то в кінці стрічки вона обов'язково вистрелись. Княжичі - не Бомбей, але саме так і вийшло... В ході словесного конфлікту із револьвера був поранений в ногу депутат Броварської районної ради Ігор Фірсов, який знімав на телефон «хід конфлікту».

(ВІДЕО +18. Присутня ненормативна лексика)

Вже наступного дня, 10.06.2020 року, депутат Княжицької сільради Руслан Фірсов детальніше розповів про даний конфлікт. Далі пряма мова:

 «МОЄ ПОЯСНЕННЯ ПОЛІЦІЇ ПО  ВЧОРАШНІЙ СТРІЛЯНИНІ У КНЯЖИЧАХ

По суті заданих мені питань пояснюю наступне, що: 09.06.2020 року близько 15:10 я приїхав на свою приватну ділянку (придбану), щоб забрати брата (постраждалий Фірсов Ігор Миколайович) і поїхати з ним у будівельний магазин. Підійшов до нього, він мені каже: «уявляєш дітки, я їм кажу покиньте приватну територію, а воно стоїть мені факи показує…»

Я посміявся з «виховання дітей», і тільки-но запитав чиї діти, як біля хвіртки паркується чорний бус, звідти виходить чоловік/жінка Мацепи і троє дітей, двоє дітей не їхні. Без будь-яких дозволів заходять до нас у двір і йдуть у нашу сторону. В цей момент я чую матюки, агресивні випади і бачу що у руках у дітей метрові дерев’яні палки. У мене за спиною старий батько (78 років) і брат після операції.

Я розумію всю «складність ситуації», прошу батька лишитись на місці, а брата знімати все на відео і стояти позаду.

Йду вперед на перехоплення компанії, в цей момент бачу, що батько не зупинився і вже стоїть у мене за спиною, а у Мацепи (чоловіка) нун-чаки. Я розставляю руки, щоб не пропустити «гостей» до старого батька. В цей момент отримую палками (від дітей!) по руках, але хапаюсь за нун-чаки, щоб попередити переломи.

Трохи штовханини з Мацепою чоловіком, бачу що йо жінка і діти з палками прориваються за мене, я відпускаю нун-чаки і намагаюсь їх повернути, отримую удар нун-чаками і ще кілька ударів палками, не бачу від кого. Весь цей час криком прошу покинути територію.

Як найбільшу загрозу визначаю Мацепу чоловіка з нун-чаками і стаю між ним і батьком. Він намагається прорватись, в цей момент Мацепу чоловіка особливо дратує Ігор, який знімає все на відео, а прорватись у нього не виходить, він вихоплює з кишені травмат-револьвер і з-під мене стріляє братові в зону паху, попадає одразу у дві ноги.

Ігор викликає поліцію. Я з криками намагаюсь виштовхати «гостей» з ділянки. Коли на дорозі з’являється поліція, чоловік швидко полишає приватну територію і вже за територією ділянки щось кидає у траву, далі швиденько копирсається у машині і тільки після цього виходить до поліції.

Все відбулось дуже швидко, якісь хвилин 20-25 хв, а поліція взагалі приїхала миттєво, за 5-10 хв.

ЗАВЯЗКА КОНФЛІКТУ

Можна було б списати все на сусідський конфлікт, та от біда, ми з Мацепами далеко не сусіди і у мене немає жодних особистих конфліктів з Мацепами. Зате є політичний конфлікт зі мною з їх сторони.

За тиждень до цього жінки Мацепа-Улановіч організовують поряд зйомки брехливого телерепортажу – я не реагую. Цього ж дня (09.06.) вранці знімають ще один репортаж біля мого двору – я не реагую.

І тут видно у когось народжується геніальна думка: засилають своїх дітей до мене на ділянку, ті роблять дрібну шкоду (рвуть плівку яка закриває пісок), приходить Ігор і виганяє дрібних хуліганів…

І буквально за кілька хвилин випадково прихопивши газовий балончик, нун-чаки і травмат з’являються «гості» з криками «ви пабілі палкамі дєтєй…»

Я так розумію Ігор тримав, а бив палками тато, педіатри ж завжди так роблять?

ДО ЧОГО ТУТ КИЩУК І СІЛЬСЬКА ПОЛІТИКА

Я би може і повірив, що Мацепи випадково зі зброєю проїжджали повз… Але! Тільки під’їхала поліція, а це лічені хвилини, як над нами завис дрон, який тиждень тому використовували для зйомок телесюжету.

І Ще за якусь мить з’явились Улановіч-чоловік, Вовка Слуценко, і… Олєжа Кищук. Сам обласний депутат мимо проїжджали. Всі готові давати інтерв’ю!

Депутат Фірсов побив дітей! Файний сюжет, правда? Мацепи вже раділи перемозі: «оні побілі дєтєй палкамі…» Але камера з кущів так і не вилізла, дрон утік звідки прилетів, бо поліція діяла професійно і знайшла викинутий у траву травмат, а Ігор все зафільмував.»