WTF?
     
В смт Велика Димерка на Броварщині нетверезий водій спровокував ДТП та втік з місця аварії

09.06.2020 о 10:16 на лінію «102» було отримано повідомлення про те, що в смт.Велика Димерка, Броварського р-ну, вул.Соборності, 66 сталася дорожньо-транспортна пригода.
Про це виданню «AT BROVARY» повідомили в Броварському відділі поліції.
Як згодом з'ясувалось, водій легкового автомобіля марки «Opel Vectra» рухаючись по вище вказаному населенному пункту, здійснив зіткнення з іншим транспортним засобом, який здійснював рух у попутному напрямку. Відразу після самого зіткнення водій «Opel Vectra» вийшов зі своєї автівки та почав тікати. Небайдужі свідки ДТП наздогнали водія та викликали працівників поліції.
По прибуттю правоохоронців стало відомо, що затриманий є громадянин 1975 року народження, який під час здійснення аварії перебував у нетверезому стані. Від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння затриманий водій відмовився.


Відносно водія складено адміністративні протоколи за ст. 122-4 (Залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на порушення встановлених правил місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб), ст. 124 (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року. Примітка. Особа, цивільно-правова відповідальність якої застрахована, звільняється від адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, за умови, що учасники дорожньо-транспортної пригоди скористалися правом спільно скласти повідомлення про цю пригоду відповідно до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів"), ст. 130 (Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, - тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб - накладення штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) КУПАП.