WTF?
     
Перевірка лічильників у Броварах

 

 Усі ми пам'ятаємо, як українці поспішали встановити лічильники, адже (здебільшого) монтувались вони державним коштом. Безкоштовно можна було встановити прилад до 1 січня 2016 року. Наразі виникло питання, до кого звертатися аби дізнатися про придатність, справність лічильника.

 Згідно з чинним законодавством компанія, що надає послуги (в нашому місті - КП "Броваритепловодоенергія") повинна проводити повірку водо- й тепло-лічильників.

Нашим підприємством згідно з графоком проводяться роботи по перевірці роботи лічильників у житловому фонді та на інших об’єктах, які ми обслуговуємо. У разі виявлення несправності лічильника, тобто відхилення від технологічних норм, спеціалісти КП «Броваритепловодоенергія» проводять заміну даного приладу, - говорить  директор КП "Броваритепловодоенергія" Сергій Сафронов.

 Слід зауважити, що у разі несправності, сам лічильник має купити споживач, але розпломбування, демонтаж, встановлення проведуть фахівці тепломережі безкоштовно. Комунальники застерігають від звернення за допомогою до неперевірених організацій. Споживача має насторожити відсутність ліцензії, відсутність відгуків (можна натрапити на фірму-одноденку), також потрібно заздалегідь вивчити ціни на послуги, адже завищені або занижені тарифи також свідчать не на користь фірми, яка надає послуги. 

 Стаття підготована за матеріалами Новини Броварщини.