WTF?
     
Броварські діти залишились без єдиного в місті інклюзивного дитячого майданчика


Діти з особливими потребами залишилися без майданчика. Про це на своїй сторінці повідомляє Броварська міська рада.
Перший у нашому місті інклюзивний майданчик, який відкрився зовсім нещодавно у парку «Перемога», був представлений міською владою громаді як проект, що задовольняє потреби дітей з інвалідністю та відкриває для них нові можливості. Новий майданчик у парку доступний для всіх дітей, а гойдалка, куди дитина може заїхати на інвалідному візку та інші інклюзивні елементи мають допомагати в соціалізації дітей з особливими потребами.
 
Проте, не всі діти та дорослі розуміють призначення нового майданчика. Минулого тижня діти 8-14 років розхитали так сильно гойдалку, що з неї випала восьмирічна дівчинка, яка зараз перебуває у лікарні із значними ушкодженнями. А на сьогодні маємо акт вандалізму - невідомі негідники понівечили ігрові елементи майданчика. Сказати, що засмучені, це нічого не сказати. Майданчик був зроблений для того, щоб батьки з дітьми мали змогу прийти і відпочити, щоб усі, без виключення, дітлахи, могли погратися та знайти тут нових друзів.
Діти, як відомо, наше майбутнє. Але дехто у нашому місті, схоже, про те, що буде після нас, не задумується взагалі. Принаймні таке враження виникає від побаченого…