WTF?
     
Вандали не дрімають. В Броварах невідомі в парку пошкодили саджанці дерев

І хоч тема вандалізму у нашому парку «Перемога» підіймалась неодноразово, не можемо знову не проінформувати про чергові негаразди.
Минулого тижня невідомі викопали у парку «Перемога» 5 саджанців кленів з кленової алеї, яку висадили лише кілька років тому, а цієї ночі вандали зламали деревця павловнії, що були висаджені в районі гірки біля інсталяції Сонячної системи.

 
Павловнія (або «адамове дерево», «дерево-принцеса», «дерево-фенікс») — рідкісна для нашого міста рослина. Дуже гарно квітне весною, квіти зібрані у великі, 10 — 30 см довжиною, світло-фіолетові суцвіття. Павловнія мала б радувати відвідувачів парку, натомість маємо нахабно понівечені дерева. Доречі, кожне деревце коштує 300 грн.
Наразі ведеться розслідування інциденту та проводяться заходи з метою встановлення осіб, причетних до злочину та притягнення їх до відповідальності.
Охоронна фірма «Комкон» переглядає відеоматеріали з камер, які були встановлені поблизу місця події.

 
У черговий раз закликаємо броварчан цінувати спільне майно, що належить громаді. Звертаємося до всіх небайдужих містян - якщо ви стали свідком правопорушення, спрямованого на псування майна громади, не будьте байдужими та негайно повідомляйте про це як правоохоронні органи, так і міську раду за телефоном (04594) 6-11-11.
Кожен з нас може зупинити це варварство і вандалізм, зробивши зауваження, викликавши поліцію, і головне - виховуючи дітей, прищеплюючи їм любов до природи, повагу до праці інших, знання та дотримання елементарних правил поведінки та моралі.

Броварська міська рада