WTF?
     
Грандіозне святкування Дня народження фірмового магазину Dnipro-M в Броварах

Скоро відсвяткує свій день народження фірмовий магазин Dnipro-M в Броварах за адресою вул. Київська, 300/1. З 11 по 13 червня на Вас чекають неймовірні знижки на електроінструмент і садово-паркову техніку, безліч майстер-класів, розіграші, цікаві конкурси та подарунки кожному. 

У дні святкування буде діяти  популярна послуга  обміну старого і навіть неробочого інструменту будь-якого виробника на новенький від Dnipro-M зі знижкою 15%.

Кожен з трьох днів святкування, рівно о 16:00 будуть проводити розіграші цінних подарунків. Серед головних призів будуть: 

  • дрель-шуруповерт
  • шліфмашина кутова
  • перфоратор бочковий
  • таємний подарунок 

Оновіть свій арсенал інструменту за максимально вигідними умовами та отримайте заряд позитиву на всі вихідні!

Також нагадуємо, що мережа фірмових магазинів гарантує безкоштовну доставку інструменту Dnipro-M і садово-паркової техніки Foresta в період 24-х годин, прямо до Вашого дому.

Якщо товар не доставимо вчасно – Ви отримаєте інструмент абсолютно безкоштовно!

Ознайомитися з широким асортиментом електроінструментів і садово-паркової техніки можна на офіційному сайті: https://dnipro-m.ua

На весь асортимент Dnipro-M діє гарантія 3 роки! Також можна оформити оплату частинами без переплат.

Вибираючи Dnipro-M Ви на 100% можете бути впевнені в своєму виборі!

Подробиці за ЦИМ посиланням.

Dnipro-M запрошує на яскраве свято Дня народження фірмового магазину з 11 по 13 червня за адресою: м. Бровари, вул. Київська, 300/1, тел: +38 067 232 2465