WTF?
     
Ямковий ремонт броварських доріг з новим обладнанням


Для того, щоб підтримувати міські автошляхи в придатному для експлуатації стані, не очікуючи того моменту, коли потрібно буде проводити заміну верхнього шару покриття, комунальні служби міста застосовують ямковий ремонт.

Про це повідомляється на сторінці Броварської міської ради.

Щорічно комунальні служби виконують великі обсяги робіт, пов'язаних з ліквідацією небажаних вибоїн і тріщин на дорогах міста. Під час проведення ямкових ремонтів для комунальників головне - забезпечити безпроблемний рух транспорту за мінімальні терміни. У таких умовах незамінним став новий ямковий ремонтер, який закладає ями струменево-ін'єкційним методом.
  

Ми вже інформували про те, що КП «Бровари-Благоустрій» було проведено тендер та придбано дану установку для роботи на міських автошляхах. Це сучасна машина, яка заповнює ями сумішшю бітумної емульсії і щебеню, використовуючи стиснене повітря. І хоч коштує ремонтер немало – майже півтора мільйони гривень – переваги даної технології набагато більші, кажуть фахівці.

Цей метод в кілька разів швидше і при цьому дешевше, порівняно з методом, що включає фрезерування, укладання та ущільнення. Під час виконання робіт машина займає одну смугу проїжджої частини дороги, і тому не блокує рух. Відремонтована ділянка придатна для експлуатації відразу після закінчення робіт.

Наразі новопридбаний ремонтер працює на вулицях міста. Сьогодні, за допомогою нової техніки, працівники КП «Бровари-Благоустрій» проводили ямковий ремонт дороги на вул. Переяславський шлях та стиків на першому шляхопроводі.