WTF?
     
На водія, який на Броварській окружній «вивалив» на узбіччя цілий причеп сміття, складено адміністративний протокол (ВІДЕО)


01.06.2020 близько 20:00 на Броварській окружній неподалік мосту (з/с «Ялинка») чоловік на автомобілі марки «MAZDA» з причепом вивантажував величезну купу сміття на узбіччя. Про це стало відомо із соцмереж, де була оприлюднена фотофіксація даного правопорушення.


Містян обурив даний факт порушення, адже навколоброварська територія з кожним роком все більше і більше заповнюється сміттям.
Згодом видання «AT BROVARY» отримали відеодоказ даного правопорушення. Водію автівки було зроблено зауваження із закликом прибрати сміття, але дане зауваження водієм «Мазди» було проігнороване і порушник втік з місця, де ще хвилину тому він «вивалив» на зелену зону цілий причеп сміття.

Дані світлини та відеозаписи правопорушення 02.06.2020 року були передані начальнику Броварського відділу поліції Олегу Петренку, який згодом повідомив наше видання про наступне:

«Дана особа була розшукана та складено адміністративний протокол за ст. 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Даний протокол буде направлено на розгляд для прийняття рішення до адміністративної комісії виконавчого комітету Броварської міської ради».

Чоловік розкаюється, але сподіваємось, що його каяття закріпиться штрафом.
 

Шановні, броварчани, якщо ви стали свідками того чи іншого правопорушення, відразу повідомляйте про це Броварський відділ поліції (в нашому випадку ми це зробили через соцмережу Фейсбук). Фото- та відефіксація звичайно вітається, бо це є доказами правопорушення. Будь-який злочин, чи є він кримінальним, чи адміністративним, повинен «присікатись на корінні», а це можна зробити завдяки пильності громадськості та оперативної злагодженої роботи правоохоронних органів. В даному випадку цей «тандем» спрацював.