WTF?
     
Редакція «At Brovary» вітає броварчан із Новим Роком та Різдвом Христовим

 

Новий Рік – казковий час, коли навіть дорослі починають вірити в дива. До незабутньої новорічної ночі залишилося менше двох днів. Добігають кінця останні передноворічні приготування: прикрашена ялинка сяє різнокольоровими вогнями, господині в поті чола готують страви для святкового столу, подарунки друзям і рідним запаковані, вже навіть вбрання для зустрічі Нового Року, підібране і ретельно випрасуване, висить на вішаку. Що ж, залишилося всього-на-всього дочекатися Діда Мороза із Снігуронькою, які й мають принести нам довгоочікуване свято.

  2015-й рік, рік Синьої кози, подарував кожному щось своє особливе. Комусь він приніс нові знайомства, комусь – творчі чи кар’єрні звершення, а комусь – щире, взаємне кохання. Звичайно, не обійшлося без труднощів та випробувань. Але вони повсякчас трапляються з кожним, бо таке вже життя людини. І не важливо, який рік на календарі. Головне – вірити та бажати кращого.

  Редакція «At Brovary» вітає усіх броварчан і гостей міста з прийдешніми Новим Роком та Різдвом Христовим. Нехай Вогненна мавпа приносить Вам лише удачі, успіх, щастя та добро. Нехай здійсниться усе, що Ви собі побажаєте. Ми впевнені, новий рік обіцяє всім нам міцне здоров’я, успіхи, родинне щастя, достаток і благополуччя. А головне – такі потрібні мир і злагода у нашій країні.

  Пам’ятайте, як зустрінете Новий Рік, так його і проведете. Тому, відсвяткуйте Новий Рік із гарною компанією, в чудовій, казковій атмосфері з найщирішими мріями. Вірте в дива – і тоді вони, точно, справдяться. Вітаємо з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!