WTF?
     
Нові подробиці стрілянини в Броварах: 327 vs 706


Затримано 24 учасники події. Слідчі розслідують чотири кримінальні провадження.

Встановлено, що за напрямком «Бровари-Київ» працює маршрут 701, який обслуговує броварське ТОВ «Союзавто», та маршрут 706 ТОВ «Євроавтоальянс», власниками якого є підприємці з Києва.

Про це на своїй сторінці повідомляє поліція

Під час проведення оперативних заходів поліція встановила, що правопорушники приїхали зі зброєю до Броварів вранці, 29 травня, у період із 6:30 до 7:00 год. зі сторони Києва.

Після стрілянини озброєні чоловіки відразу зникли з місця події на автомобілях, які поліція оперативно оголосила в розшук.

На місці події поліція затримала 11 озброєних порушників, вилучила три транспортні засоби. Згодом за допомогою колег з інших регіонів на території Вінничини та Житомирщини затримали ще 13 фігурантів учасників збройного конфлікту.

Після проведення першочергових слідчих дій підтвердилася інформація, що стрілянина у Броварах відбулася через розподіл пасажиропотоку.

Слідчо-оперативні заходи для встановлення та затримання інших учасників події тривають.
Нагадаємо, що вранці 29-го травня в м. Бровари в р-ні ТОРГМАШ близько 50-ти озброєних чоловіків здійснили масштабну стрілянину в житловій зоні міста. Деталі ТУТ.

Фото на обкладинці: Дмитро Карпій