WTF?
     
Прокуратура виявила численні порушення в роботі Броварської виконавчої служби


За результатами організованої прокуратурою Київської області перевірки виявлено численні порушення в діяльності Броварського міськрайонного та Славутицького міського відділах державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління юстиції (м. Київ) при виконанні вироків суду щодо конфіскації майна засуджених. 

Зокрема, державними виконавцями за відсутності належного контролю керівництва всупереч вимог ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» не вживаються належним чином передбачені цим Законом заходи щодо примусового виконання рішень вказаної категорії, ефективно, своєчасно і в повному обсязі виконавчі дії. 

Встановлено факти не проведення державними виконавцями вичерпних виконавчих дій щодо встановлення наявності чи відсутності у засуджених майна, не вивчення джерел їх доходів тощо. 

Вказані порушення стали можливими перш за все через неналежне виконання державними виконавцями своїх посадових обов’язків, що призводить до тривалого невиконання рішень судів. 

Реагуючи на виявлені порушення, начальнику Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) внесено 2 вказівки. На даний час вирішується питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності винних посадових осіб державної виконавчої служби.

Пресслужба прокуратури Київської області