WTF?
     
Пора повертати стадіон "Спартак" Броварам.

На території міста Бровари знаходиться стадіон «Спартак», що перебуває у власності Київської обласної ради.

Неодноразово Броварською міською радою перед депутатами Київської обласної ради порушувались клопотання про передачу стадіону у комунальну власність територіальної громади нашого міста. Виключно за умови перебування спортивного комплексу у комунальній власності територіальної громади м. Бровари, Броварська міська рада, згідно чинного законодавства, матиме можливість проведення його ремонту та оновлення.

 

Ще в 90-х роках на стадіоні велись хоч якісь ремонтні роботи. В 1997 році тут ще встановили огорожу навколо нього і облаштували сидіння для глядачів і на тому розвиток закінчився. Наприкінці двадцятого століття «Спартак», рішення міського голови Івана Петренка та міської ради його було передано до обласного підпорядкування. З того асу, ось вже більше ніж п’ятнадцять років він, разом із манежем, належить Київській обласній школі вищої спортивної майстерності. За цей час, коштів які виділяються на їх утримання, ледь-ледь вистачає щоб вони повністю не занепали. У недобудованому адмінбудинку «пішли» тріщини, повибивали шибки і його потрібно вже зносити, інакше він завалиться сам. Трибуни теж перебувають у «жалюгідному» стані.  Так як і легкоатлетичні доріжки, які місцями протерті «до дірок». Вже на протязі тривалого часу Броварська міська рада зверталася до своїх колег із області із проханням передати їм об’єкти під їхню юрисдикцію. Але схвального рішення даної проблеми так і не було.

Звертаємось до депутатів Романа Сімутіна, Олега Іваненка, Олексія Дорошенка, які представляють територіальну громаду міста у Київській обласній раді, до небайдужих активістів Броварів підтримати чергове клопотання, щоб спільними зусиллями сприяти процедурі передачі СК «Спартак» до комунальної власності міста або належного фінансування з обласного бюджету на його реконструкцію.

Броварська міська рада та Новини Броварщини