WTF?
     
Компанію, яка ремонтує Броварську окружну дорогу, УКРАВТОДОР перевіряє на порушення (ВІДЕО)

19.05.2020 зранку на об’єкті ремонту на трасі Київ – Чернігів громадяни засняли відео, на якому будівельна техніка працює під дощем.


Мова йде про об’їзну м. Бровари (км -20+500 — км 22+700 траси М-01), яка ремонтується за рахунок кредитних коштів ЄБРР та ЄІБ.

Роботи на відео виконує компанія «AzVirt» LLC.

За словами керівника проєкту компанія не планувала вкладати сьогодні асфальтобетон, та проводила влаштування вирівнюючого шару за технологією холодний ресайклінг. За цією технологією – дощ (не злива) не є причиною зупинки робіт. Однак, за словами свідків, асфальтобетонний завод сьогодні, все ж, запускався.

- Укравтодор, який є замовником цих робіт, вивчить звіт компанії щодо робіт, які сьогодні проводилися та за необхідності – застосує необхідні санкції. Проєкти, які реалізуються за кошти міжнародних фінансових установ – мають бути взірцем, і за організацією закупівельного процесу, і за системою незалежного технагляду. Тому будь-які випадки, які свідчать про порушення технологій мають бути вивчені та не допущені у майбутньому, - повідомляє на своїй сторінці голова УКРАВТОДОРУ Олександр Кубраков.

Ціна помилки – якість та довговічність доріг!