WTF?
     
Мер Броварів розповів про хід робіт з благоустрою двох «торгмашівських» дворів

Броварський міський голова Ігор Сапожко у себе на сторінці розповів, як під його контролем ведуться різні будівельно-ремонтні роботи в м. Бровари.

- Роботи з благоустрою в різних районах міста в самому розпалі. В п'ятницю відвідав основні об’єкти та перевірити хід виконання робіт.

Хочу відмітити активність місцевих мешканців, які не залишаються осторонь, беруть участь в обговоренні проектів реконструкції прибудинкових територій, вносять пропозиції та слідкують за роботою підрядників. Дякую вам за небайдужість та свідомість.

До нашого об’їзду долучились представники моєї команди – депутати та члени партії «Єдність». Саме вони стали безпосередніми ініціаторами більшості ремонтних робіт, які на сьогоднішній день тривають в місті.

 

Розпочну з району Торгмаш. Першою адресою стали будинки по вул. Олега Онікієнка, 64-А, 69-Б, 71-А, 73-А. Сюди нас запросив Андрій Коваль, більше відомий в світі спорту, оскільки являється старшим тренером збірної команди України з ушу. На минулих виборах він в складі моєї команди балотувався до міської ради. Тоді до нього звернулись мешканці цих будинків з проханням допомогти зробити благоустрій прибудинкової території. Хочу сказати, що Андрій свою обіцянку втілив в життя: за останні три роки двір кардинально змінився.

 

В 2018 році ми зробили асфальтування міжбудинкових проїздів, в 2019 році – облаштували тротуари та відремонтували всі шатрові дахи в будинках. А нещодавно завершили капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення. Відтепер у дворах світло і безпечно. На цьому Андрій Коваль вирішив не зупинятись та має пропозицію по заміні старих вікон в під’їздах. Найближчим часом планує зустрітись з місцевими жителями та обговорити шляхи реалізації цієї ідеї.

 

Далі ми перевірили роботи за адресою вул. Володимира Великого, 10-10-А. Маємо перші результати за підсумками наради з керівництвом магазину «Фора» - біля магазину зрізали рампу при в’їзді у двір, завершили облаштування тротуару та площадок біля під’їздів. Також, буквально перед нашим приїздом, демонтували старий захаращений сарай, який займав центральну частину двору.

 

Ідею по демонтажу цього об’єкта запропонувала депутат фракції «Єдність» Людмила Темченко, яка і сьогодні нас зустріла у дворі Володимира Великого, 10 з планом реконструкції. В середу, вона запросила на місце керівництво УБЖКГІТ, начальника КП «ЖЕК-2» та підрядників, щоб спільно з мешканцями запропонувати зміни по проекту, які одночасно дозволять розширити зону відпочинку та облаштувати зручний сміттєвий майданчик закритого типу. Вже сьогодні ініціатива реалізована і дійсно простір двору значно розширився. Найближчим часом розпочнуться роботи з асфальтування з обов’язковим водовідведенням, щоб вода не збиралась на в’їзді у двір, - пише у себе на сторінці мер міста Бровари.