WTF?
     
В Броварах відбулося чергове засідання Ради керівників підприємств міста

14 травня на базі ТОВ «Київгума» відбулося чергове засідання Ради керівників підприємств міста Бровари.
Міський голова Ігор Сапожко у вступному слові ознайомив присутніх з поточною ситуацією, яка складається у місті у зв’язку з впровадженням карантинних заходів, та висловив щиру подяку усім підприємцям, які у перші ж дні карантину без жодних вагань прийшли на допомогу місту.

Це, перш за все, ТОВ «Київгума», чиї захисні костюми-комбінезони нині вже мають підтвердження усіх норм та вимог ДСТУ, як виріб біозахисту. Виготовлені з унікальної тканини руматекс, яка є розробкою фахівців «Київгуми», ці костюми разом з латексними рукавичками, стали рятівним захистом для медиків, поліціянтів, комунальників, працівників медичного містечка, серед яких, до речі,попри тісне спілкування з пацієнтами ББКЛ, немає жодного випадку інфікування COVID-19.

 
Допомога надавалася дезінфікуючими препаратами власного виробництва місцевого ТОВ НУНВФ «Бровафарма», оперативно проводилися закупівлі для потреб контрольно-сортувального містечка у ТОВ «Епіцентр К», пальним забезпечувало автомобілі швидкої допомоги ТОВ «Пері Україна», фахівці ТОВ «Алютех-К» виготовили та встановили автоматичні ворота в ББКЛ, ТОВ «Київський пекарний дім» надали власну продукцію до Великодніх свят. Матеріальними ресурсами допомогу надавали ТОВ «Інтерметал Пласт», ПрАТ «Бротеп-еко», ТОВ ВК «Поліпласт», ТОВ «Орієнтир-Буделемент», ПП «Бест», ПрАТ «Спецбудмаш», ТОВ «ВП «Базис», ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» та інші.

 
Дякуючи згуртуванню, чіткій співпраці та взаємопідтримці влади і бізнесу, контрольно-сортувальне медичне містечко у Броварах стало прикладом для усієї України, зазначив керівник КСМ ББКЛ Олександр Кулик, та висловив вдячність за допомогу усім підприємцям міста.


У продовження засідання, про зміни в податковому законодавстві та стан сплати податків підприємствами міста доповідала заступник начальника Броварського управління ГУ ДПС Олена Красник.
Також керівники підприємств обговорили ряд проблемних питань, що стосуються їх діяльності та надали ряд пропозицій щодо їх вирішення.

Броварська міська рада