WTF?
     
Із 68-ми спортоб'єктів, які облаштовуються на Київщині, чотири припадає на Броварщину

Введення карантинних обмежень через загрозу захворювання коронавірусною інфекцією внесло свої корективи до спортивних календарів, але розвиток спортивної інфраструктури на Київщині триває.

Будуються та реконструюються спортивні об’єкти в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Фінансується закупівля спортивного обладнання для будівництва спортоб’єктів  коштом обласного бюджету, а облаштовуються майданчики за рахунок місцевого бюджету.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

Беруться до уваги 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту, 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчики з вуличними тренажерами, 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами.

На Броварщині мультифункціональний майданчик з гумовим покриттям для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту розміром 32х18 м планується побудувати в Броварському районі, с. Гоголів, вул. Київська 167

Міні-футбольні поля зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчики з вуличними тренажерами планується побудувати в м.Бровари, вул. Київська, 62 (ДНЗ “Віночок”) та Калинівській ОТГ, Броварський район, с. Красилівка.

Майданчик для Workout зі штучним газоном та тренажерами, передані до опорних закладів освіти, в тому числі і Броварський р-н, с. Гоголів, вул.Київська, 167, ОНЗ “Гоголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”.
 

КОДА