WTF?
     
Не дивлячись на карантин, в Броварах кипить робота по благоустрою міста


Карантин ремонтам не завадить – вже не раз пересвідчилися броварчани. Якщо дотримуватися усіх правил та рекомендацій, то і уберегтися від інфекції можна, і роботу свою виконувати чітко та якісно.

 

Саме так працюють підрядники на об’єктах, що безпосередньо наближені до будинків броварчан. Мова йде про облаштування міжбудинкових проїздів та вхідних груп у житлових будинках. Приємно, що не просто рівні тротуарні доріжки, а сучасні зони відпочинку з зеленими сквериками, зручні проїзди та нові яскраві форми дитячих майданчиків - саме такими стають наші міські двори.

  

  


  
Міський голова Ігор Сапожко тримає на постійному контролі роботи, що проводяться на міських територіях. Вул. Короленка, 54-б, 60-а, 60-б, бул. Незалежності, 10, 10-а, 10-б, вул. Гагаріна, 23, вул. Броварської сотні, 23-а, а також облаштування проїзду та стоянки на прилеглій території спортивного комплексу «Світлотехнік» - адреси, де кипить робота та вже зовсім скоро буде створено дійсно комфортний та сучасний благоустрій.

Броварський міський голова також на своїй сторінці прокоментував роботи, які ведуться безпосередньо під його контролем:
- Сьогодні провів виїзну нараду з керівництвом магазину «Фора» на Торгмаші. В цьому районі розпочались роботи з капітального ремонту міжбудинкового проїзду по вул. Володимира Великого, 10-10-А та благоустрою прилеглої території.

Мешканці сусідніх будинків звернулись зі скаргою на транспорт, який доставляє продукцію до магазину та розвантажується цілодобово ледь не під вікнами. За результатами наради було домовлено облаштувати проїзд до магазину, який не заважатиме мешканцям.

Також, зустрівся з проектантами та керівником СК «Світлотехнік». Біля спорткомплексу заплановано роботи з благоустрою прилеглої території – облаштування під’їзної дороги, стоянки та роботи з озеленення, - пише Ігор Сапожко.

Броварська міська рада