WTF?
     
Мобільні групи Броварів перевіряють суб'єктів господарювання на дотримання правил карантину

Перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання ними правил карантину мобільні групи проводять як планово, так і за зверненнями громадян, які надходять через «Контакт-центр» та за телефонними дзвінками до управління інспекції та контролю Броварської міської ради. Найперше мобільні групи перевіряють чи всі заклади, які мають бути закриті, дійсно не працюють, а також як працюють продуктові магазини та супермаркети. Тут контролюють чи є дезінфікуючі засоби, чи накриті відповідними плівками продукти, чи є рукавички для покупців, чи витримується дистанція між покупцями та їх кількість на торговій площі, чи продавці забезпечені засобами індивідуального захисту, чи покупці перебувають у масках.
Під час перевірок керівникам та працівникам закладів наголошується на неухильному дотриманні санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил та норм, передбачених чинним законодавством.

 
За минулий тиждень під час перевірок були виявлені порушення у ряді закладів торгівлі, в основному порушення стосуються відсутності засобів індивідуального захисту та більшої кількості покупців у приміщеннях, ніж передбачено карантинними заходами:

  • Супермаркет «Епіцентр» - окремі покупці перебували без масок;
  • Магазин «Риба», вул. Москаленка –продавець працювала без рукавичок;
  • РЦ «Маркет», вул.Москаленка, 10а – працівники торгової зали були без захисних окулярів;
  • Магазин «Фора», вул. Онікієнка, 20/2 – працівники були без захисних окулярів, покупці без масок;
  • Магазини «АТБ»: вул.Москаленка, 25та по вул.Київська, 170 –значне перевищення покупців орієнтовно торгової площі;
  • Магазин «Варус» вул. Гагаріна, 16 – значне перевищення покупців орієнтовно торгової площі.

 

На вихідних мобільні групи також проводили патрулювання у парках «Перемога», «Сосновий», парку Шевченка, «Приозерний», «Талісман», сквері «Юність», «Алеї кохання».
Окрім того було проведено огляди ринків міста Бровари: ТОВ «САНБОР», за адресою: вул.Короленка,72 та ТОВ «СБС» за адресою: вул.Москаленка,16. Зазначені ринки на час перевірок не працювали.
Мобільні групи і надалі продовжуватимуть перевірки.
 

Броварська міська рада