WTF?
     
В Броварах в травні буде демонтовано 66 погребів

Як виглядає наше місто, які асоціації викликає та наскільки у ньому комфортно перебувати, багато в чому залежить від його візуального сприйняття. Разючий контраст сучасних Броварів з іншими містами – це скрізь хаотично розміщені підземні погреби. Їх броварчани навстановлювали на будь-якому вільному клапті землі. Погреби стали «обличчям» міста. От тільки чи краще від цього іміджу Броварів?
З метою приведення вулиць та прибудинкових територій у належний стан, всі незаконно розміщені об'єкти, які псують зовнішній вигляд міста, створюють незручності городянам, заважають пішоходам або транспорту, будуть демонтовані.

 
29 квітня комунальними службами вже демонтовано 5 самовільно виритих погребів за адресою вул. Короленка,54-б.
Управління інспекції та контролю Броварської міської ради повідомляє, що у травні будуть демонтовані 33 погреби за адресою: вул. Петлюри Симона, 23-б , біля будинків 25 та 25-б по цій же вулиці демонтують 31 погріб, по вул. Володимира Великого, 10-а будуть демонтовані 2 погреби.
Всі власники погребів були заздалегідь попереджені. Тож є надія, що скоро у місті не залишиться споруд, які його спотворюють.

Броварська міська рада