WTF?
     
Карантин в Броварах не став на заваді роботам по будівництву та благоустрою

29.04.2020 мер Броварів Ігор Сапожко  здійснив об’їзд основних об’єктів, де тривають роботи з облаштування прибудинкових території. Про це міський голова повідомляє на своїй сторінці.

Спершу мер відвідав вул. Симона Петлюри, 25, де будують зону відпочинку для мешканців прилеглих будинків. Тут вже зроблена розмітка майбутніх доріжок. В планах виконати озеленення території, висадити кущі та клумби, а також встановити лавки.

 

Далі Ігор Сапожко оглянув прибудинкову територію по вулиці Короленка, 54, 60-А та 60-Б. У цих дворах тривають підготовчі роботи перед асфальтуванням міжбудинкових проїздів. Наразі встановлюють бордюрні камені під майбутні пішохідні доріжки та внутрішньодворові дороги та готують основу під асфальтне покриття.

 

Поблизу ЗОШ №10 готується місце під встановлення вже другого в Броварах інклюзивного майданчика, де зможуть гратись і звичайні дітки, і дітки з інвалідністю. Також буде відновлено і дитячий майданчик, відомий серед броварчан як «американські гірки». Даний майданчик потрапляє в ІІ чергу реконструкції пішохідного бульвару. Тут вже розпочали демонтаж аварійних об’єктів, щоб в подальшому замінити новими сучасними формами, повністю безпечними для дітей.

  

Останнім об’єктом сьогоднішнього об’їзду стала прибудинкова територія по вул. героїв УПА, 1-3 та Гагаріна, 23 поблизу СЗОШ №7. За цими адресами маємо велику територію, які підпадає під реконструкцію. Проектом передбачено асфальтування проїздів, створення майданчика для паркування автомобілів та облаштування пішохідних доріжок. Зараз тут є старий майданчик, який плануємо замінити. Також в цих дворах достатньо місця для створення ще однієї зони відпочинку для мешканців прилеглих будинків.

  

Після завершення всіх робіт з озеленення дані двори матимуть зовсім інший вигляд та стануть дійсно функціональним місцем для броварчан, де можна буде ввечері відпочити та погратись з дитиною.

Тож, будівельні роботи в місті активно тривають. Про їх виконання надалі броварський міський голова буде інформувати нас в своїх повідомленнях.