WTF?
     
До уваги водіїв! З 30 грудня рух шляхопроводом на Торгмаш здійснюватиметься в одному напрямку (оновлено 30.12.2015)

 Найближчими днями рух у напрямку з Києва шляхопроводом, що на вулиці Кутузова, стане одностороннім. Пересування автотранспорту обмежать до двох полос із впровадженням одностороннього руху.

 Так постановив міський голова Ігор Сапожко під час сьогоднішньої розширеної оперативної наради із керівниками виконавчих органів, комунальних підприємств і територіальних органів виконавчої влади.

 Нагадаємо, що протягом усього часу проведення ремонтних робіт на шляхопроводі сталося більше десятка аварій. До речі, деякі з них – зі смертельними наслідками.

  Рішення про обмеження руху автотранспорту через шляхопровід міський голова ухвалив ще минулого місяця. Про це йшлося у розпорядженні міського голови від 09.11.2015 "Про виконання робіт по капітальному ремонту шляхопроводу по вул. Кутузова". Відповідно до основних положень документу, односторонній рух мав здійснюватися двома полосами у напрямку з Києва, а у зворотному – вулицями Вокзальною та Щербакова. Така схема проїзду мала працювати з 10.11.2015 по 30.04.2016 року, цілодобово.

  Попри те, що розпорядження вже більше місяця мало б виконуватися, жодні дії, які були зазначені у документі, так і не були втілені у життя. Під час наради міський голова порушив питання про ремонт шляхопроводу. Чіткої відповіді так і не пролунало, тому Ігор Сапожко поставив ультиматум: або до обіду усі роботи будуть виконані, або броварчан чекають кадрові зміни в Управлінні капітального будівництва.

  Броварчани неоднозначно поставилися до такого рішення міського голови. У соціальних мережах мешканці міста активно обговорюють тему зміни руху шляхопроводом. Одні обіруч підтримали ідею, а інші пропонували варіанти вирішення проблеми.

  

  Якщо рух шляхопроводом не обмежать, нових ДТП буде складно уникнути. Підкласти до жару вогню будь-якої миті може й погода. Очистити зараз шляхопровід від снігу неможливо, адже техніка завелика для того, щоб вільно проїхати.

28.12.2015 на сайті Броварської міської раді з'явилось повідомлення про обмеження руху по вул. Кутузова з 29.12.2015 восьми годин ранку по 30.04.2016 рік:
 

"Відповідно до розпорядження виконавчого комітету Броварської міської ради від 09.11.2015 року № 190 –ОД  в зв’язку з виконанням робіт на об’єкті «Капітальний ремонт шляхопроводу через  залізничні колії (під’їзні) заводу «Торгмаш» по вул. Кутузова в м. Бровари Київської  області» обмежити рух автотранспорту по шляхопроводу по вул.. Кутузова до двох полос з впровадженням одностороннього руху в напрямку з м. Києва, проїзд транспорту в зворотньому напрямку, на м. Київ, проводити по вул. Вокзальна та вул. Щербакова, з 8.00 год. "

  Отож, водії, заздалегідь плануйте свій шлях. Відтепер на шляхопроводі по вулиці Кутузова можливі затори. Обирайте між зекономленим часом та нервами.

P.S. 29.12.2015 рух шляхопроводом по вул. Кутузова відбувався в звичному режимі. На засіданні виконкому було повідомлено та підтвердено заступником міського голови Андрєєвим В.О., що знаки об'їзду по вул. Вокзальній вже готові, з працівниками ДАІ є всі домовленості та вже 30.12.2015 з 08:00 рух зі сторони Торгмашу буде здійснюватись через вул. Вокзальна.
 

30.12.2015 року проїзд по шляхопроводу по вул. Кутузова (вул. Онікієнка) нарешті відбувається в односторонньому напрямку. Напрямок в сторону Києва по мосту сьогодні перекритий працівниками ДАІ та попереджений відповідними знаками по вул. Кутузова та вул. Красовського.

 

Незважаючи на попереджувальні знаки та автомобіль з працівниками ДАІ, деякі неуважні водії за звичкою повертають на шляхопровід з вул. Москаленка (Красовського), але велику колону автотранспорту вже можна помітити на вузенькій вул. Вокзальна.
   

Вже є перші скарги від мешканців міста, які не можуть діждатись на зупинці "Радіостанція" (між мостами в сторону Києва) своєї маршрутки, які дуже часто не повертають з вул. Вокзальна на вул. Щербакова, а їдуть далі до самого мосту, що біля СК "Спартак", таким чином минають та ігнорують пасажирів, які на морозі чекають свій автобус.