WTF?
     
Хто в Броварах та районі може запропонувати роботи по бурінню свердловин на воду (ВІДЕО)

Власна свердловина на ділянці дозволяє вирішити питання з перебоями водопостачання, що особливо актуально для сіл та котеджних містечок у Київській області, зокрема у Броварському районі.

Фахівці бурової компанії «АРТЕЗБУР» пропонують буріння в Броварах на три водоносних горизонти.

Бучацький водоносний горизонт - глибина залягання 65-75 м.

Буріння проходить в одну колону - НПВХ пластик 125 мм.

Перевищення заліза (Fe) - 0,3-0,8 мг / літр.

Сеноманській водоносний горизонт - глибина залягання 140-150 м.

 Буріння проходить з використанням конструкції в дві колони (труби) НПВХ чи стальна емальована труба та нержавіюча фільтрова труба.

Вміст заліза (Fe) - 0,2 - 0,3 мг / літр.

Юрський водоносний горизонт - глибина залягання 300-320 м.

Конструкція у три чи більше колон, стальні емальовані труби та нержавіюча фільтрова труба.

Вміст заліза (Fe) - 0,1 - 0,2 мг / літр, что відповідає вимозі ДСанПіН.

 

Вибір відповідної свердловини залежить від конкретних потреб клієнта. Використання свердловини для технічних потреб, таких як полив, доцільно вибирати буріння на бучацький водоносний горизонт. Для формування повноцінної системи автономного водопостачання, що дозволяє наповнювати душові, басейни біля будинку та використовувати воду як питну, краще придбати свердловину на сеноманський водоносний горизонт. Для промислового використання, краще за все підходить буріння на юрський водоносний горизонт.

Бурова компанія «АРТЕЗБУР» пропонує комплекс послуг з буріння свердловин на воду в місті Бровари та Броварському районі.

Як відбувається буріння свердловин на воду в компанії «АРТЕЗБУР»:

Замовник звертається до нас через сайт https://artezbur.ua , по телефону або приїжджає в офіс. Ми разом визначаємося з типом свердловини, виробляємо попередній кошторис на свердловину з урахуванням глибини та конструкції свердловини, і підписуємо договір на виконання робіт. Після чого на об'єкт приїжджає бурова бригада.

Відзначимо, що передбачувана глибина джерела водопостачання розраховується з урахуванням, накопиченої за довгі роки роботи, статистики по водоносним горизонтам Київської області, у тому числі, у Броварському районі.

Зверніть увагу! Перед приїздом бригади фахівців вам необхідно буде виконати ряд необхідних дій: підготувати майданчик під бурові роботи, проконтролювати, щоб у працівників був безперешкодний доступ до ділянки.

Переконайтеся, чи дотримані наступні вимоги:

  • Підступ до майданчика, де будуть виконуватися бурові роботи, повинен становити в ширину не менше 2,5 метрів і висоту 3,3 метра.
  • Проконтролюйте, чи забезпечений під'їзд до ділянки.
  • Врахуйте, що для розміщення труб і бурильного устаткування буде потрібно додатковий простір.

Клієнт переконується, що у нього все готово до приїзду робітників. Для цього йому необхідно буде врахувати такі моменти:

  • В ході виконання робіт нерідко пошкоджуються насадження на ділянці;
  • При бурінні свердловини на воду двигуни техніки створюють шум, до чого також необхідно бути готовим;
  • При роботі грязьові бризки можуть розлітатися на фасади будівель або на рослини, розташовані поруч.

Працівники починають роботи по бурінню свердловини на воду.

Після того, як всі нюанси будуть узгоджені, а майданчик підготовлений, бригада прибуває на об'єкт і проводить ряд підготовчих заходів:

Копку ями для відводу технічних вод;

Виставлення за рівнем бурового верстата і регулювання подачі технічної води.

Після цього можна переходити до основного етапу - буріння.

Виконується буріння. Весь процес займає в середньому 2-5 робочих днів. Як тільки бурова установка досягне водоносного горизонту, працівники починають процес обсаджування свердловини трубами. Після занурення всіх обсадних труб стартує етап прокачування свердловини за допомогою спеціального насоса, завданням якого є викачати всю технічну воду.

Після того, як всі роботи будуть виконані, замовник отримує на руки паспорт свердловини, в якому будуть позначені її характеристики:

• Глибина;

• Динамічний і статичний рівень води;

• Дебіт.

Паспортні дані необхідні для того, щоб далі фахівці могли підібрати відповідне обладнання для влаштування системи водопостачання.

Ціна на буріння свердловини на воду в нашій компанії залежить від виду свердловини, глибини, складності географії об'єкта та інших факторів. Щоб розрахувати точну вартість робіт, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону: (044) 227-77-44, (067) 524-88-47.

Ну і звичайно у кожної серйозної та відповідальної компанії є свої відгуки від клієнтів: