WTF?
     
Новорічна ялинка у Броварах. Де придбати та скільки коштує святкове деревце?

  До настання нового 2016-го року залишилося менше тижня, а отже, саме час починати готуватися до свят. Ялинка – головний атрибут Нового Року, без якого це свято неможливо уявити. 

 Якщо на закупівлі харчів для новорічного чи різдвяного столу краще не економити, то заощадити незайвих 50-100 гривень на святковому деревці цілком реально. Для цього всього-на-всього треба знати, де купувати.

  Придбати живу окрасу новорічних і різдвяних свят у Броварах – не проблема. Для цього Броварська міська рада визначила одразу 24 торгових місця. Аби кожен броварчанин зміг прикрасити своє житло лісовою красунею, розпорядженням "Про організацію торгівлі ялинками" міський голова Ігор Сапожко легітимізував продаж хвойних дерев. Документ був оприлюднений 14-го грудня. Згідно з його основними положеннями, ялинки у Броварах можна придбати з 21-го по 31-ше грудня на вулицях Возз'єднання, Короленка, Черняховського, Кірова тощо.

 Попри те, що на календарі вже 27-те грудня, торгівля здійснюється ще не за всіма адресами. Так, наприклад, зовсім не жваво просувається торгування ялинками на Торгмаші. Ні на вулиці Олімпійській, ні на Чкалова немає хвойних дерев. Хіба що ті, які ростуть там споконвіку.

 Наші журналісти навідалися до найпопулярніших місць, де торгують живими ялинками. Найдешевші хвойні нам запропонували поблизу магазину «АТБ», що на вул. Кірова. Так, наприклад, за майже двометрову сосну там просили всього-на-всього 150 гривень. Ціна на зелене деревце висотою до метру коливається від 60-ти до 80-ти гривень. вартість залежить також від сорту дерева.

 Недорогі ялинки та сосни на вул. Возз'єднання (уздовж огорожі парку Перемоги), і перетині вулиць Грушевського та Возз’єднання. Сосна заввишки метр коштує 80-100 гривень, два метри – 150 і вище. Звертайте увагу на сорт дерева, яке збираєтеся придбати. Сорт – важливий фактор, який впливає на ціну.  

 Поки що найбільший вибір хвойних дерев на ялинковому базарі, що розташувався поблизу бювету на вул. Короленка. За метрову сосну чи ялинку доведеться викласти щонайменше 80-100 гривень. Ціна на деревце висотою у два метри варіюється від 200 до 350-ти гривень. На цьому ялинковому базарі ми натрапили на сосну заввишки більш ніж три метри. Заради такого деревця, Ваш гаманець спорожніє на 600 гривень. Зазначимо, що більшість хвойних дерев були завезені сюди для продажу з с. Семиполки.

  Ялинковий базар, що знаходиться на вул. Черняховського, 15, приваблює цінами на новорічні дерева. Найдешевші ялинки та сосни тут вартують 80 гривень. Вигляд у них, щиро кажучи, не найкращий. За вищі дерева доведеться викласти щонайменше 120-150 гривень. Півтораметрову сосну нам згодились продати за 150 гривень.

  Зекономити на зеленій красуні до нового Року можливо. Звертайте увагу не лише на розмір і колір дерева, а й на сорт. Не соромтеся запитувати – продавці Вам завжди допоможуть зробити вибір. Зекономити на штучній ялинці не вдасться. Як правило, штучні дерева продають за вищими у 2-3 рази цінами. Така ялинка прикрашатиме Ваш будинок не один рік поспіль – штучні дерева можна використовувати протягом багатьох років.