WTF?
     
Оперативна інформація щодо захворюваності по м. Бровари за 08 квітня

За інформацією КНП «БЦПМСД» сімейними лікарями діагностовано 57 випадків захворювання.
Діти до 18 років: ГРЗ – 14 випадків (всі амбулаторно).
Дорослі: ГРЗ – 38 випадків (призначено амбулаторне лікування), пневмонії – 4 випадки (3 амбулаторно, 1 направлено на стаціонар), грип – 1 випадок (амбулаторно).

За інформацією КНП «ББКЛ» через приймальне відділення діагностовано: ГРВІ – 3 випадки (госпіталізовано), пневмонія – 1 випадок (госпіталізовано).

За даними Центру дитяча лікарня діагностовано 1 випадок пневмонії (дитина госпіталізована).

Лабораторно підтверджено 2 випадки інфікування COVID-19 в місті Бровари.

Також лабораторно підтверджено 2 випадки зараження COVID-19 мешканцями с. Княжичі Броварського району. Про це повідомляється на сторінці Броварської міської ради.

- Друзі, розумію ваше бажання бачити загальну картину по особам з підозрою та кількості проведених тестів. До кінця тижня налагодимо з усіма медичними закладами нову форму звітності.

Хочу наголосити – всім особам, яким ставиться діагноз підозра на COVID-19 в обов’язковому порядку проводять тести! Випадки в яких лікар може поставити попередній діагноз – підозра на коронавірус визначені Наказом МОЗ України і лікарі його дотримуються.

На щастя, більшість зроблених тестів на сьогоднішній день негативні. Про остаточний діагноз захворювання на інфекцію COVID-19 можна говорити лише після отримання лабораторних даних на підставі ПЛР дослідження, - повідомив на своїй сторінці міський голова Ігор Сапожко.