WTF?
     
Добра нема без лиха

 23 грудня на вулиці Гагаріна (провулок, що веде на Шалом-Алейхема) комунальники спиляли гілки над проїжджою частиною та над тротуаром. Тепер, ані водіям, ані пішоходам не загрожує падіння на голову важких засніжених гілок, але пішоходам рано радіти.

 

  Зрізані гілки робочі поскладали біля самого тротуару. Тепер ці дрова сиплються на нього, перешкоджаючи людям шлях. Пішоходи змушені обходити по узбіччю. 26 листопада почав накрапувати дощ, якщо він припустить сильніше вони міситимуть болото або обходитимуть по проїжджій частині. Дуже ускладнює ситуацію те, що від магазину «Watsons» до гуртожитку від БЗБК немає ліхтарів.

Особливо важко долати шлях з малими дітьми або з торбами, доводиться балансувати на слизькій землі або бити ноги через дрова. Уже є перші постраждалі.

 

 - Ми верталися з дитиною з садочка, - говорить Євгенія. - Я без окулярів запізно побачила, що на дорозі зрізані гілки. Вирішила не вертатися й швиденько пройти. Я то вища за цю купу, а от дитина прийшла додому з обідраним оком. Звісно це моя провина, що ми не обійшли, але у темряві й без окулярів я не змогла оцінити ситуацію належним чином.

 Цікаво чому комунальники за собою не прибрали відразу та коли, врешті, приберуть?