WTF?
     
До броварської лікарні завітав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко

Керівництво МОЗ на 100% підтримало наші дії в боротьбі з COVID-19!

Про це на свїй сторінці повідомив міський голова м. Бровари Ігор Сапожко.

05.04.2020, вранці до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні завітав заступник міністра охорони здоров’я – головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Цей візит став справжньою несподіванкою для працівників контрольно-сортувального містечка на території лікарні.

 

Разом зі своїми колегами з МОЗ Віктор Ляшко пройшов всі етапи санітарного контролю та дезінфекції: реєстрацію в журналі відвідувань, термометрію, дезінфекцію рук та особистих речей дезрозчином, а також знезараження одягу та взуття спеціальними UV-лампами.

Опісля, поспілкувався з медиками та волонтерами медичного містечка та розпитав про всі деталі процесу сортування, організацію потоків пацієнтів та медичних працівників.

На своєму щоденному брифінгу Віктор Ляшко розповів про свій візит в Бровари та систему сортування на територію багатопрофільної клінічної лікарні. Він назвав це позитивним прикладом і заохотив всіх керівників закладів охорони здоров’я взяти його на озброєння.

- Мені надзвичайно приємно, що ми не лише отримали повну підтримку впроваджених заходів та схвальні відгуки про свою роботу, але й стали прикладом для наслідування всій Україні! Адже головна задача – зберегти життя і здоров’я людей, - пише Ігор Сапожко.