WTF?
     
На Броварщині у с. Жердова син сокирою вбив рідну матір (ФОТО +18)

05.04.2020 вранці до поліції зателефонували налякані жителі с. Жердова Броварського району та повідомили, що сусід на власному подвір’ї зарубав сокирою рідну матір.
На місце події прибули правоохоронці Броварського відділу поліції, які оприлюднили дану інформацію на своїй сторінці.
Перед очима постала жахлива картина... на городі лежала закривавлена жінка без ознак життя.

 
Як згодом розповіли сусіди так жорстко позбавив життя жінки її рідний син. Ще із самого ранку у сім’ї панували словесні конфлікти, як наслідок син узяв до руки сокиру та почав бити матір по голові.
У бідної жінки не залишилось шансів, ані благання не вбивати, а ні крик не зупинили його.

Як повідомилли виданню «AT BROVARY» місцеві мешканці, загибла жінка характеризувалась в селі як добра та порядна жінка, а ось її затриманого сина називають «хворою» на голову людиною, яка лікувалась від алкозалежності.
Як нам вдалося з'ясувати, то конфлікт між матір'ю та сином виник ще в будинку, про що свідчать на кухні сліди плям крові. Потім жінка вибігла на вулицю в кінець городу. Саме тікаючою від свого сина побачили сусіди жінку. Як тільки вони підбігли на город, то побачили, як син стоїть на лежачою вже жінкою та махає сокирою.

Перелякані сусіди перешкодили чоловіку утікти та викликали поліцію.
Матері було всього 60 років...

 
Наразі чоловіка 1984 р.н. затримано в порядку статті 208 КПК України , чому він так безжалісно вчинив із рідною матір’ю пояснити не може.
Відомості по даному факту внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.115 КК України (Вбиство) та чоловіку доведеться провести чимало часу за ґратами, а от життя найріднішої для нього людини - матері зупинилося від рук того, кому вона подарувала життя!

Бережіть один одного! Життя таке непередбачуване!