WTF?
     
Міст по вул. Кутузова, ДТП, таксі, маршрутка... Дежавю?

25.12.2015 близько 18:00 до нашої редакції поступило повідомлення, що на "злощасному" вічноремонтуючому шляхопроводі по вул. Кутузова в Броварах знову трапилось ДТП за участі маршрутки та легкового автомобіля. Оперативно прибувши на місце аварії, ми побачили "Богдан", який протаранив бетонні блоки на мосту, а трохи далі розтрощенний Daewoo Nexia. Маршрутне таксі (Київ - Жердова) вже було без пасажирів, а водії постраждалих транспортних засобів оформляли протоколи разом з працівниками ДПС в їхньому патрульному автомобілі.

  

До нашого журналіста підійшов молодий чоловік, який представився сином власника маршрутного таксі. Ми попросили розповісти, що трапилось і чи постраждали люди в аварії:

- "Богдан" рухався по мосту зі сторони "Торгмашу", назустріч йому на великій швидкості по зустрічній смузі (примітка автора: хоча цю зустрічну смугу можна назвати умовно, адже вже майже 2 роки у зв'язку з ремонтом мосту, працює тільки одна смуга, яка умовно розділена навпіл) рухався легковий автомобіль Daewoo Nexia, який не збавляючи швидкості, "влетів" в переднє ліве колесо маршрутки. Внаслідок потужного удару маршрутку відкинуло на бетонні блоки.

- Є постраждалі з обох сторін?

- Нащастя немає, швидку не прийшлося викликати. Їх відразу підхватив інший автобус.

- Зараз водії разом працівниками ДПС оформляють протоколи? Хто винен?

- Зараз в патрульній машині тільки мій батько (власник маршрутного таксі). Водій Daewoo Nexia відразу зник з місця ДТП, прихопивши "шашечки" таксі.

- Тобто водій легковика-таксі після скоєння дорожньо-транспортної пригоди покинув місце аварії, не дочекавшись ДПС?

- Саме так.

  

Цікаво, що під час оформлення ДТП відкрили майже відремонтовану смугу для розвантаження даної ділянки дороги від транспорту, адже постраждалі засоби транспорту зайняли основну частину проїзжої частини. 

Згодом нам вдалося поспілкуватися з працівником ДПС, капітаном Шуб Володимиром, який закінчив оформляти протокол з водієм маршрутного таксі. Він підтвердив слова сина водія про зіткнення автомобіля-таксі з маршруткою та факт зникнення водія легковика з місця аварії. За його словами вже з'ясовують особу, яка порушила правила дорожнього руху та здійснила зіткнення з маршрутним таксі "Богдан".

  

Ми вже збиралися покидати зону "бермудського" мосту, як до нас підійшов молодий чоловік та представився племінником водія Daewoo Nexia. На питання, де зараз його дядько та чому він втік з місця аварії, почули цікаву відповідь:

- у нього стався сердечний приступ, через що, власне кажучи, і трапилось ДТП. Відразу дядько викликав швидку і на даний момент знаходиться в лікарні.

Дуже цікаво, адже працівники ДПС прибули на місце аварії через лічені хвилини, та і до цього ніхто із свідків не помітив карети швидкої допомоги. А ще у нас виникло цікаве питання, на яке "племінник" водія-порушника тільки мовчки здвинув плечима:

- А навіщо вашому дядьку в лікарні "шашечки" таксі?!

Нагадаємо, що в березні 2015 року на цьому місці трапилось подібне ДТП, внаслідок чого маршрутне таксі зірвалося з мосту. Той же сценарій: міст, Daewoo, маршрутка, удар в переднє колесо, втеча з місця ДТП. На цей раз врятувало ситуацію від трагічних наслідків тільки зворотній напрямок автобуса та легковика в порівнянні з аварією майже річної давності.

Тож маємо, що маємо. А маємо черговий доказ того, що нарешті потрібно щось робити з цим чи то мостом, чи то шляхопроводом, хоча і тим, і тим його назвати вже важко. Це місце загубило вже десятки життів та покалічило сотні душ. Далі буде?!

P.S. Трішки коментарів в соціальній мережі від мешканців Броварів по факту цього ДТП (пряма мова):