WTF?
     
Мер Броварів провід нараду з керівниками найбільших торгівельних мереж, аптек та АЗС міста

Броварський міський голова регулярно отримує від броварчан звернення щодо порушення окремими суб’єктами підприємницької діяльності додаткових заходів щодо поширення COVID-19. Серед основних скарг – недотримання працівниками продуктових магазинів заходів індивідуального захисту, невиконання «масочного» режиму та перевищення граничнодопустимої кількості покупців в торговому залі.

Тому, зранку Ігор Сапожко провід нараду з керівниками найбільших торгівельних мереж, аптек та АЗС міста. До зустрічі долучились керівник поліції начальник міського відділу поліції Олег Петренко та координатор контрольно-сортувального містечка на території ББКЛ Олександр Кулик.

 

Основний посил мера стосувався серйозного ставлення до карантинних заходів, які запроваджуються в місті. Олег Петренко підтримав мій заклик та зі свого боку пообіцяв посилити контроль з боку поліції за сферою обслуговування.

Неприпустимо сьогодні, що продавці не мають засобів індивідуального захисту та антисептиків. Так само неприпустимо, коли в магазинах утворюються черги, не дотримується дистанція, а покупці ходять без масок.

- На жаль, статистика останніх днів невтішна. Сьогодні ми маємо найбільшу кількість хворих на COVID-19 в місті Києві. Бровари не просто знаходяться поруч зі столицею, ми розуміємо, що досі велика кількість людей працює в Києві і повертається щодня в Бровари. І в першу чергу ці люди йдуть в магазини, аптеки, банки.

Це наш спільний виклик - попередити поширення коронавірусної інфекції в місті тому ще раз закликаю:

  • заборонити підприємствам всіх форм власності допуск відвідувачів без захисник масок та рукавиць;
  • забезпечити персонал засобами індивідуального захисту та деззасобами;
  • забезпечити на вхідних групах зон санітарної обробки працівників та відвідувачів;
  • дотримуватись проти епідеміологічних та санітарно-гігієнічних норм;
  • забезпечити покупцям можливість тримати дистанцію з оточуючими не менше 1,5 метра;
  • неухильно контролювати виконання вимоги щодо перебування не більше 1 людини на кожні 20 кв метрів площі торгового залу;
  • оприлюднити правила перебування в торговому залі на період карантину в видимих місцях біля входу в заклад;
  • всіх броварчан закликаю при відвідуванні закладів торгівлі, аптек та інших закладів обов’язково одягати маску та рукавиці.

По можливості не покидайте свої домівки! Будьте свідомими та залишайтесь здоровими! - написав на своїй сторінці міський голова Ігор Сапожко.