WTF?
     
Для броварчан, які під час карантину шукають роботу (ОНОВЛЕНО 27.03.2020)

Броварський міськрайонний центр зайнятості під час карантину звернувся до броварчан та мешканців Броварського р-ну:

«Шановні жителі міста Бровари, якщо під час карантину Ви залишились без роботи або маєте забагато вільного часу і хочете допомогти місту в складний час, Броварський центр зайнятості готовий надати перелік вакансій підприємств і установ міста, що забезпечують нашу життєдіяльність. Це заклади медицини, торгівлі, промисловості, без яких місто може зупинитись, або підприємства, залучені під час карантину до виконання важливих державних замовлень.

При цьому ми пропонуємо не тільки виявити громадську позицію, але й заробити трохи грошей, що дозволить підтримати ваш сімейний бюджет в складній ситуації.

Ми знаємо, що хвороба мине, але залишиться спогад про те, ким був кожен з нас у непростий час: чи то черговим «фейсбуквірусологом», який не володіючи ні професійними знаннями, ні об’єктивною інформацією ширить фейки Інтернетом; чи особистістю, що власними справами вплинула на своє життя та життя співгромадян»

Перелік критично важливих для життєдіяльності міст вакансій:

Броварський міськрайонний центр зайнятості звертає вашу увагу, що актуалізація вакансій буде проводитися щоденно.

Якщо Вас зацікавили дані вакансії телефонуйте нам  (04594) 69129; (04594) 62635 або надсилайте резюме на електронну адресу: mbcz@ukr.net (у темі листа зазначайте, будь ласка, назву посади).

Шановні роботодавці!

Під час карантину багато з Вас зіткнулись з певними складнощами в організації власного бізнесу. Але бачити в зовнішніх проблемах привід для депресії – це не шлях підприємця. Ви – категорія людей, для кого криза – це можливість.

Дійсно, є галузі, такі як туризм, кінопрокат, організація концертної діяльності, що сьогодні повністю зупинились, але більшість напрямків просто потрапили до нової реальності. Ніби на короткий час перед нами відкрили вікно у майбутнє.

На даному етапі конкурентну перевагу отримує той бізнес, що зумів перелаштуватись. Адже, згідно теорії еволюції, здатність пристосовуватись і є головною конкурентною перевагою. Так дехто тепер не платить оренду за офіс або магазин, бо співробітники працюють з дому. Хтось від доставки отримує прибуток більший, ніж могло забезпечити йому кафе. Інший знайшов свою нішу у віртуальному просторі та вже ніколи не змінить піжаму і капці на суворий діловий костюм.

Але нові послуги та форми обслуговування потребують нового персоналу! Броварський центр зайнятості пропонує роботодавцям свою допомогу. В останній час значна кількість наших співмешканців залишилась без доступу до звичайних місць роботи і звертаються до нас за вакансіями для домашньої роботи та іншими новими пропозиціями роботи у місті. Ми готові інформувати їх про Ваші вакансії безкоштовно, якщо Ви звернетесь до нас. Ну і головна родзинка цього сезону: не потрібно іти до Центру зайнятості, вся інформація в електронному вигляді. Телефон для роботодавців (04594) 69129, (04594) 62635. Е- пошта: mbcz@ukr.net