WTF?
     
Броварський ЖЕК заробив на незаконному підвищенні тарифів понад 1,4 млн. грн.

Депутати Київської обласної ради підтримали звернення до прокуратури столичного регіону для проведення розслідування дій броварського приватного ЖЕКу, який неправомірно нараховував тарифи для 4-х тисяч броварчан, внаслідок чого отримав 1 млн 385 тис. 355 грн неправомірної вигоди.

24 грудня 2015 року, на пленарному засіданні першої сесії, Київська обласна рада підтримав запит на ім'я прокурора Київщини Євгена Бондаренка від депутата фракції БПП "Солідарність" Романа Сімутіна. Запит стосувався необхідності проведення досудового розслідування діяльності дочірнього підприємства "Житло", передає КіевVласть.

Згідно даним, наданим Романом Сімутіним в ході засідання облради, дочірнє підприємство "Житло" орендного підприємства "Броваріпромжітлобуд" порушило законодавство в частині своєчасного інформування громадян про структуру та зміні тарифів на обслуговування будинків і прибудинкових територій.

Як зазначив у ході засідання Роман Сімутін, історія і неправомірним та неузгодженість з громадськістю підвищенням тарифів триває у Броварах вже близько двох років.

"Броварський виконком затвердив нові тарифи в травні 2013 року. Але ДП "Житло" не провів попереднє їх обговорення з користувачами послуг, як цього вимагає законодавство ", - розповів Роман Сімутін. За його словами, броварський суд першої інстанції відмовив користувачам послуг ДП "Житло" в задоволенні позову щодо незаконного підвищення тарифів, але рішення Броварської міськради з цього приводу в лютому цього року скасував Київський апеляційний суд. Однак, на діяльності ДП в плані тарифів це рішення ніяк не відобразилося.

 

За його словами, броварська прокуратура встановила факт кримінального правопорушення з боку службовців компанії.

Однак, дочірнє підприємство через відсутність належного досудового розслідування з боку правоохоронних органів не знизило тарифи до необхідного рівня, тому отримало від 4 тис. Броварчан неправомірну вигоду в сумі понад 1,3 млн грн.