WTF?
     
В Броварах зафіксували перший випадок зараження коронавірусом COVID-19

Щойно отримали лабораторне підтвердження наявності інфекції COVID-19 у броварчанки, яка була госпіталізована вчора до інфекційного відділення ББКЛ.
Про це на своїй сторінці повідомив міський голова Броварів Ігор Сапожко.
Дівчині 21 рік, на сьогоднішній день її стан медики оцінюють як середньої тяжкості. Попередньо відомо, що вона мала контакт з іноземцями.
Зі слів мера міста, всі члени сімї на самоізоляції. За адресою проживання ще вчора була проведена дезінфекція. Зараз проводиться епідрозслідування і встановлюються всі контакти дівчини, щоб забезпечити їх ізоляцію.
Закликаємо всіх, не порушуйте карантин – залишайтесь вдома! Бережіть себе та своїх близьких!

Станом на 11.00 год. 25 березня жінка почувається краще, стан оцінюється, як стабільний.
Звертаємося до усіх з проханням зберігати спокій та не піддаватися паніці у період карантину, а також користуватися тільки перевіреною інформацією з офіційних джерел.
Не розповсюджуйте у соцмережах інформацію, яка ґрунтується на чутках та здогадках, не нагнітайте психологічне напруження серед мешканців.
Перевірена офіційна інформація публікується щодня на сторінці Броварського міського голови, Броварської міської ради та о 20.30 год. загальна інформація щодо ситуації за добу у медичних закладах міста оприлюднюється на сайті Броварської міської ради.
Не довіряйте сумнівним постам від сторонніх осіб. Слідкуйте за офіційними джерелами.
Паніка та чутки – не найкращий союзник у цей непростий час.
Бережіть себе та своїх близьких і будьте здорові!