WTF?
     
Мер Броварів відзвітувався перед громадою за 23 березня

Броварський міський голова Ігор Васильович Сапожко відзвітувався за роботу різних служб та управлінь, яка націлена на боротьбу з пандемією вірусу COVID-19.
Свій звіт мер оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі фейсбук.

Друзі! Хочу відзвітувати про виконання моїх доручень, які були надані на ранковій нараді керівникам структурних підрозділів міськради за сьогоднішній день.
По-перше, ми сформували перелік осіб, які не можуть самостійно себе забезпечити продуктами та ліками, аби на час карантину не наражати їх на небезпеку зараження та на регулярній основі надавати їм всю необхідну допомогу.
Вже сьогодні за моїм дорученням сформовані 250 продуктових наборів, які містять товари першої необхідності. На завтра подана заявка ще на 180 наборів. Ці набори доставляються безпосередньо до кожної домівки сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, малозабезпеченим родинам, самотньопроживаючим та важкохворим броварчанам.
Дуже вдячний представникам ГО «Наступне покоління», які приєдналися до благодійної справи та активно долучились до забезпечення броварчан необхідною провізією та ліками.
По-друге, організовано роботу по пошиттю марлевих пов’язок, які будуть безкоштовно розповсюджуватись серед містян. Перші 2000 масок вже видано найбільш вразливим категоріям.
На вихідних ми вже передали 1000 респіраторів FFP-2 другого ступеню захисту для медиків в приймальному відділенні, працівників поліції, комунальників, соцпрацівників та працівників, які залучені до адресної доставки продуктів харчування і ліків потребуючим.
По-третє, міська рада спільно з підприємцями надає всю можливу допомогу ББКЛ. Станом на сьогодні за кошти місцевих підприємців, які відгукнулись на моє прохання про допомогу, лікарня замовила пересувний цифровий рентген апарат – загальна вартість 1 млн. 300 тис. грн.
Для забезпечення належних умов лікування хворих з коронавіфрусною інфекцією Броварська багатопрофільна клінічна лікарня замовила 2 спеціалізовані монітори контролю за станом пацієнта з повним комплектом датчиків для інфекційного відділення та розхідні матеріали для 4 наявних моніторів.
Замовлено 20 електровідсмоктувачів для реанімації та інфекційного відділення, 2 ЕКГ-апарати для інфекційного відділення.
На сьогоднішній день лікарня забезпечена апаратами штучної вентиляції легень в кількості 14 шт., 12 з них знаходяться в робочому стані, 2 – передані на профілактичний ремонт. Головний лікар запевнив, що завтра-післязавтра вони будуть в робочому стані. Також, замовили 2додаткові кисневі генератора.
Дуже важливо в нинішній ситуації захистити наших медиків, які контактують з хворими. Тож, для захисту медперсоналу в лікарні створено запас одноразових масок у кількості 12 тис. шт. Засобами індивідуального захисту також забезпечені лікарі первинної ланки.
Крім того, вже замовили 50 спеціалізованих захисних комплектів найвищого ступеня захисту (комбінезон, окуляри, респіратор) та 400 спеціалізованих костюмів.
Цими вихідними ми вже закупили та передали спеціальні захисні костюми найвищого ступеню захисту для бригад екстреної медичної допомоги, які обслуговуватиму виїзди до хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію.
Сьогодні броварське підприємство «Київгума» розпочало пошив захисних костюмів, які повністю сертифіковані та відповідають всім стандартам. Ми вже замовили у підприємства партію в 1000 шт. для потреб міста.
Хочу зауважити, що всі заклади – первинний центр, багатопрофільна клінічна лікарня, комунальні ЖЕКи та КП «Бровари-Благоустрій» на 100% забезпечені дезінфікуючими засобами. ББКЛ додатково замовила 300 кг антисептиків різного призначення – для медперсоналу та обробки приладів та поверхонь.
На сьогоднішній день дефіціт – безконтактні інфрачервоні термометри, яких немає навіть у постачальників.
Четверте, створені 20 бригад КП «Бровари-благоустій», які проводитимуть дезінфекцію житлового фонду. Це додаткові бригади, які оброблятимуть всі під’їзди від входу до останнього поверху. Вони працюватимуть паралельно з працівниками ЖЕКів, які оброблятимуть лише перші поверхи та ліфти. Графіки проведення санітарної обробки житлових будинків найближчим часом будуть оприлюднені на кожному під’їзді.
Крім того, в місті продовжується щоденний моніторинг закладів торгівлі. Протягом дня спеціалісти управління інспекції та контролю здійснили обхід підприємств мережевої торгівлі та під підпис вручили копію розпорядження про забезпечення перебування не більше 1 особи на 10 кв. м торгової площі, а також щодо проведення заходів дезінфекції в торговому залі.

Також міський голова Ігор Сапожко надав оперативну інформацію, щодо захворюваності на грип та ГРЗ в м. Бровари станом за 23 березня.

Після вихідних дещо погіршилась статистика щодо захворюваності в місті. За інформацією КНП «Броварський центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 20.00 год. сімейними лікарями діагностовано 237 випадків захворювання.
Діти до 18 років: ГРЗ – 36 осіб (призначено амбулаторне лікування), пневмонії – 1 випадок (лікування амбулаторно)
Дорослі: ГРЗ – 198 осіб, пневмонії – 3 випадки (2 особи направлено в стаціонар, 1 - лікується амбулаторно).
За інформацією КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» через приймальне відділення шляхом самозвернення діагностовано: 2 випадки пневмонії (госпіталізовано), 2 випадки ГРВІ (госпіталізовано)
За даними Центру дитяча лікарня через приймальне відділення шляхом само звернення діагностовано: 2 випадки ГРВІ (1 госпіталізовано, 1 амбулаторно), 2 випадки пневмонії (госпіталізовано).
Осіб з інфекцією COVID-19 не виявлено.