WTF?
     
Для потреб Броварської багатопрофільної клінічної лікарні передано службовий автомобіль та виділено пальне

На виконання розпорядження міського голови від 23.03.2020 року № 73-ОД «Про закріплення службового автомобіля», для оперативного реагування на період дії надзвичайної ситуації, пов’язаної із спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, службовий автомобіль Броварської міської ради CITROEN-C3 передається Комунальному некомерційному підприємству «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» .

Про це повідомляється на сторінці Броварської міської ради.

Під час запровадженого карантинного режиму автомобіль може бути використаний для перевезення медичних працівників до місць роботи і проживання, а також для доставки необхідних медичних виробів та обладнання.
Також міський голова Ігор Сапожко сьогодні видав розпорядження за № 74-ОД «Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріального резерву м. Бровари» згідно якого автотранспортним підприємствам міста, для перевезення працівників підприємств, установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність міста Бровари виділено дизельне пальне (талони)– 1000 літрів та бензин (талони) – 1000 літрів (А-95-460л. А-92 -540л).