WTF?
     
Для броварчан, які під час карантину шукають роботу, Броварський міськрайонний центр зайнятості надав перелік вакансій

Броварський міськрайонний центр зайнятості під час карантину звернувся до броварчан та мешканців Броварського р-ну:

«Шановні жителі міста Бровари, якщо під час карантину Ви залишились без роботи або маєте забагато вільного часу і хочете допомогти місту в складний час, Броварський центр зайнятості готовий надати перелік вакансій підприємств і установ міста, що забезпечують нашу життєдіяльність. Це заклади медицини, торгівлі, промисловості, без яких місто може зупинитись, або підприємства, залучені під час карантину до виконання важливих державних замовлень.

При цьому ми пропонуємо не тільки виявити громадську позицію, але й заробити трохи грошей, що дозволить підтримати ваш сімейний бюджет в складній ситуації.

Ми знаємо, що хвороба мине, але залишиться спогад про те, ким був кожен з нас у непростий час: чи то черговим «фейсбуквірусологом», який не володіючи ні професійними знаннями, ні об’єктивною інформацією ширить фейки Інтернетом; чи особистістю, що власними справами вплинула на своє життя та життя співгромадян»

Перелік критично важливих для життєдіяльності міст вакансій:

Броварський міськрайонний центр зайнятості звертає вашу увагу, що актуалізація вакансій буде проводитися щоденно.

Якщо Вас зацікавили дані вакансії телефонуйте нам  (04594) 69129; (04594) 62635 або надсилайте резюме на електронну адресу: mbcz@ukr.net (у темі листа зазначайте, будь ласка, назву посади).