WTF?
     
Міський голова Броварів проводить наради як у себе в кабінеті, так і он-лайн

19 березня міський голова Ігор Сапожко провів нараду з керівниками комунальних підприємств міста та директорами ЖЕКів щодо протиепідемічних карантинних заходів. 

Про це повідомляється на сайті Броварської міської ради.

За результатами зустрічі Ігор Сапожко надав доручення не припиняти дезобробку зупинок, дитячих майданчиків, лавок тощо, постійно обробляти перші поверхи та ліфти у під'їздах багатоквартирних будинків дезинфікуючими засобами, забепечити постійне вологе прибирання сходових клітин, додатково обробляти сміттєві контейнери. Відповідальні за даний напрямок - компанії, що управляють і ОСББ, контроль здійснює управління житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Броварської міської ради.

 
КП «Бровари-Благоустрій» додатково розпочати дезінфекцію доріг і тротуарів.
Зважаючи на недостатню кількість засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів та враховуючи прохання керівників управляючих компаній, міський голова підтвердив, що міська влада надасть всю можливу допомогу щодо забезпечення комунальників усім необхідним.

Цього ж дня Ігор Сапожко провів он-лайн нараду з керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів виконкому Броварської міської ради. Про це також повідомляється на сайті Броварської міської ради.

Міський голова коротко проінформував про загальну ситуацію в місті та наголосив на необхідності чіткої та злагодженої співпраці в особливих умовах карантину.

В робочому режимі розглянуті питання життєдіяльності міста.