WTF?
     
Першокласники дитячої музичної школи пройшли посвячення у юні музиканти

  Кожен, навіть найвидатніший та найталановитіший музикант усіх часів пам’ятає свій перший виступ на сцені. Спогади ненароком зринають у пам’яті разом із дивним, лагідним трепетом у серці. Вони наповнюють тіло надприродним, казковим теплом, що всотується у кожну клітиноньку організму.

 Проведення свята «Посвячення  у першокласники» вже стало доброю, багаторічною традицією у Броварській дитячій музичній школі. У середу, 23-го грудня, у МКЦ "Прометей" відбулося це чудове свято не лише для першокласників, юних музик, а й для їхніх батьків, друзів і близьких.

 

  «Посвячення в першокласники» проводять не лише для того, щоб маленькі музиканти змогли вийти на сцену. Однією із основних цілей заходу є пропагування різних жанрів музичного мистецтва. Поки юні музики переживають несміливі, але чарівні хвилини першого виступу на сцені, батьки знайомляться з надбаннями світового мистецтва музики.

  Молоді броварські таланти зібрали повну залу шанувальників у МКЦ «Прометей». Батьки, друзі, родичі, викладачі та просто любителі музики зібралися під одним дахом, аби побачити та почути зі сцени класичні та сучасні мелодії. Урочистий та піднесений настрій у залі постійно підтримувала ведуча концерту – учениця дитячої музичної школи Еліна Іващенко.

  На святі були представлені найкращі інструментальні та вокальні номери у виконанні першокласників та учнів, які вже мають неабиякі досягнення. Вихованці музичної школи постійно беруть активну участь у концертному житті школи та міста. Досвідченіші вихованці є неодноразовими переможцями обласних, всеукраїнських, регіональних і міжнародних фестивалів та конкурсів.

 Присутні гості у залі насолоджувалися мелодійним співом учасників хору учнів молодших класів, виступами ансамблю скрипалів, оркестру, фортепіанних ансамблів, дуету баяністів, ансамблю «Первоцвіт» тощо. Твори українських і європейських композиторів лунали у виконанні юних гітаристів, скрипалів, бандуристів. З композицією Елтона Джона, майстерно виконаною на саксофоні, виступила учениця 6-го класу Адронова Анна.

 Піднялися на сцену того дня і у минулому випускники Броварської музичної дитячої музичної школи, а нині студенти столичних вищих навчальних закладів. Разом із юними вихованцями школи вони виконали складні композиції та твори.

 Наші журналісти після концерту поспілкувалися з заступником директора з навчальної роботи Тетяною Іванівною:

  - Це вже традиційний захід для нашої школи. Все пройшло так, як і планувалося. Гостей зібралося багато, повний зал. Це, до речі, мене приємно здивувало. Ми довго працювали над планом виступів, який, зрештою, непогано продумали. Усі дітки гарненько постаралися, справилися із поставленими перед ними завданнями. Сподіваюся, що у нас вийшов гарний концерт.

  Святкове посвячення першачків пройшло весело та радісно. Юні музиканти отримали свій незабутній перший досвід на сцені, батьки пишалися своїми талановитими дітьми, а викладачі – вихованцями.