WTF?
     
В Броварах шукають 16-річного хлопця (ЗНАЙШОВСЯ!)

Броварським відділом поліції розшукується неповнолітній МАКАРЧУК ВАЛЕРІЙ, 16 років, який о 07:10 11.03.2020 залишив місце свого проживання (м. Бровари, вул. Оболонська, 52/1) та до цього часу не повернувся.
Може перебувати в м. Києві або в смт Козелець Чернігівської області.

ПРИКМЕТИ: на вигляд 16 років, зріст 168 см, худорлявої тілобудови, волосся темно- коричневе коротке, очі зелено-карі, на обличчі шрами від прищів.

ОДЯГНЕНИЙ: куртка чорно-сірого кольору з капюшоном, штани спортивні чорного кольору з малюнком в частині гомілки у вигляді хрестів білого кольору, кофта кольору «хакі», черевики чорні шкіряні. З собою має рюкзак чорного кольору з зеленими смугами.

При наявності будь-якої інформації щодо можливого місця знаходження хлопця, повідомляти за номером спецлінії поліції "102".
 

Станом на 12.03.2020 стало відомо, що хлопець живий та здоровий був виявлений ювенальною службою Чернігівської області та доставлений до рідних Броварів.

Як з’ясувалося, хлопець познайомився з дівчиною родом з смт. Козелець Чернігівської області та через «високі почуття» вирішив поїхати до обраниці.

Після того, як хлопець не з’явився в навчальному закладі, його мати звернулася до поліції за допомогою у розшуку сина та завдяки спільним зусиллям дитину вдалося розшукати та повернути батькам у найкоротший термін!