WTF?
     
В Броварах з пістолета поранено чоловіка. Зловмисника затримано

28.02.2020 на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що в м. Бровари, по вул. Маяковського, 34 було поранено людину в обличчя з вогнепальної зброї.

Про це виданню «AT BROVARY» повідомили в Броварському відділі поліції.

В ході поліцейської операції «Перехват» пошукового групою у складі начальника сектору реагування патрульної поліції (далі СРПП) та одного з інспекторів СРПП за скоєння даного злочину було затримано мешканця Броварів.


Як потім з'ясувалось двоє чоловіків давно сперечалися за право власності одного з будинків. В ході чергової суперечки один з них взяв палицю та гарно «приложився» нею до голови свого опонента. Інший, довго не думаючи, дістав травматичний пістолет та здійснив постріл у бік нападника. В результаті чоловік з палицею отримав поранення голови в області носа.

 
Постраждалого доставили до Броварської клінічної лікарні, його життю зараз нічого не загрожує, а «стрілка» затримали працівники СРПП, як було вище згадано.
За даним фактом злочину відкрито два кримінальних провадженнь (так, як два постраждалих) за ч. 2, ст. 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності, - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років) та за ч.1 ст. 122 КК України (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я або значну стійку втрату працездатності менш як на одну третину, - карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років).