WTF?
     
В Броварах продовжуються пограбування припаркованих у дворах автомобілів

В Броварах у дворі будинку по вул. Грушевського 7 в ніч на 23-є грудня 2015 року відбулась крадіжка з транспортного засобу Opel Combo особистих речей.

До нашої редакцї звернувся житель м. Бровари Микола з повідомленням, що невідомі особи розбили скло в його автомобілі та витягли з транспортного засобу дві керамічні раковини та автомобільний інструмент. Сигналізації в автомобілі не було, тому і свідків пограбування немає.

 

Вранці 23.12.2015 року факт крадіжки був виявлений господарем транспортного засобу та відразу ж ним були викликані працівники правоохоронних органів для зафіксування даного правопорушення. Експетиза виявила один невідомий відбиток пальця. Чи числиться він в базі правопорушників, поки що невідомо, але за словами слідчої групи - в м. Бровари цей випадок далеко не перший.

Власник Opel Combo просить небайдужих мешканців, які можуть надати хоча б якусь інформацію про пограбування його транспортного засобу зателефонувати йому.
Контакти власника: (063) 239-27-64 (Микола).

Тож слідство триває, а ми маємо надію, що нічні пограбування автомобілів в нашому місті якщо не зникнуть, то хоча б суттєво зменшиться їх кількість.