WTF?
     
Цими вихідними в Броварах відкриється ще один фірмовий магазин «Dnipro-M». Персонал та керівництво обіцяє свято та купу подарунків

В найближчі вихідні ще один фірмовий магазин «Dnipro-M» широко відчинить свої двері для відвідувачів. На цей раз знову в Броварах.
Нагадаємо, що в кінці 2018 року один з магазинів «Dnipro-M» відкрився в Броварах по вул. Короленка.

Dnipro-M - це український Бренд, який створює надійний електроінструмент за європейськими стандартами, пропонуючи його за доступною українською ціною. Головною відмінністю Dnipro-M від конкурентів є не тільки краще співвідношення ціни і якості на ринку, але і надання чесної гарантії і чудового сервісу.

 

Продукція під цією торговою маркою випускається на кращих заводах Китаю, Індії і Таїланду, де також виробляються товари багатьох європейських брендів. Однак, незважаючи на це, вартість продукції Dnipro-M в 2-3 рази нижче за європейські аналоги, а її продуктивність в 2 рази вище будь-якого побутового приладу.

Піклуючись про комфорт своїх споживачів, Dnipro-M не тільки приділяє велику увагу дрібницям на всіх етапах виробництва, а й надає першокласне сервісне обслуговування. Крім того, на кожен вид продукції надається максимально чесна і прозора гарантія. Так, на будь-який вид електроінструменту надається гарантія 3 роки, на зварювальні апарати ММА і ручний інструмент серії Ultra - 5 років, а на фірмові ключі - 10 років гарантії.

 

Зовсім скоро жителів і гостей Броварів чекає справжнє свято, адже всіх бажаючих запрошують на відкриття фірмового магазину. На Вас чекає безліч цінних і приємних подарунків, майстер-класи, конкурси, розіграші та багато іншого. Святкування проходитиме цілих три дні: з 28 лютого по 1 березня! Тому приєднуйтесь до свята!

Безпрограшна лотерея

Серед всіх покупців на суму від 500 грн. персонал магазину проведе безпрограшну лотерею приємних подарунків, головним з яких стане брендовий шуруповерт.

Три дні розіграшів

Кожен день - новий розіграш! Це дозволить кожному з Вас збільшити шанси на отримання цінного призу.

  • 28 лютого: розіграш серед всіх покупців;
  • 29 лютого: розіграш серед покупців на суму від 500 грн.; Головний приз – ударний Дриль
  • 1 березня : розіграш серед покупців на суму від 2000 грн. Кожен може стати щасливим власником цілого набору інструменту.

Всі розіграші проходитимуть о 15:00.

 

Ще більше подарунків

Всі бажаючі можуть виграти додатковий подарунок в захоплюючій грі в дартс.

Крім того, магазин дарує спеціальні бонуси всім учасникам, які заповнили анкету!

Парад майстер-класів

В дні свята на Вас чекає ціла серія цікавих майстер-класів:

  • по деревообробці;
  • із заточування ножів;
  • по роботі з торцювальні пилами;
  • по роботі зі зварювальним апаратом;
  • майстер-клас з бензо- і електропилами.

Не пропустіть яскраве свято відкриття фірмового магазину «Dnipro-M» та отримайте заряд позитиву на всі вихідні!

На вас чекають з 28 лютого по 1 березня за адресою: м. Бровари, вул. Київська,1Д, тел: +380672184125