WTF?
     
СБУ затримала замовника вбивства своєї колишньої дружини, яка проживає під Броварами (ВІДЕО)

На днях видання «AT BROVARY» повідомляло про зникнення 42-річної Зоріної (Акімової) Тетяни Едурдівни, яка проживає на околиці м. Бровари, в будинку у військовому містечку, яке адміністративно належить вже м. Києву.

Як виявилось, працівники СБУ інсценували зникнення своєї колеги. Навіщо?! Причиною тому став її колишній чоловік, який, проживаючи в Кіровоградській області, найняв кілера, аби той вбив Зоріну Тетяну. Причиною такого злочинного рішення чоловіка стала їх спільна малолітня донька, через місце проживання якої вже біля 2,5 років йдуть судові суперечки.

  
Як саме проходило затримання та про деякі інші деталі операції затримання замовника вбивства Тетяни розповіли на своїй сторінці самі СБУ-шники.
Співробітники Служби безпеки України викрили та попередили замовне вбивство співробітниці Національної академії Служби. Оперативниками спецслужби встановили, що мешканець одного з міст Кіровоградщини здійснює пошук кілера для вбивства колишньої дружини, співробітниці Академії Служби. З жінкою у замовника тривають судові суперечки щодо визначення місця проживання спільної дитини та виплати аліментів.

  

Правоохоронці здійснили у Києві імітацію зникнення та обстановки вбивства жертви, після чого повідомили замовника про його виконання. Життя дружини він оцінив в одну тисячу доларів США. Для реалізації злочинного задуму організатор вбивства ретельно готувався та здійснював заходи конспірації. Для спілкування з виконавцем він використовував спеціально придбані засоби зв’язку, кошти перераховував через банківські платіжні системи. Співробітники СБ України затримали колишнього чоловіка одразу після перерахування «кілеру» останньої суми коштів за виконану роботу в одному із райцентрів Кіровоградщини.

У межах розпочатого кримінального провадження вирішується питання щодо оголошення повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого п. 11 ч. 2 ст. 115 (вбивство на замовлення) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії. Викриття і затримання організатора вбивства проводилося управлінням СБУ в Кіровоградській області спільно з Головним управлінням внутрішньої безпеки СБ України та Нацполіцією під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області.