WTF?
     
Міські депутати та громадські активісти обговорили можливість нової забудови на перехресті вулиць Симоненка та Чорновола

  21 грудня керівництво міської ради зустрілося із мешканцями ЖК «Зелений квартал» у малій залі Броварської міської ради. Головною метою зустрічі було обговорення нової забудови на місці зеленої зони, що розташована на перехресті вулиць Симоненка та Чорновола.

 Міський голова ну зустріч не прийшов, але доручив цю справу своєму заступнику по соціально-економічному напрямку Василю Андрєєву. Крім жителів «Зеленого кварталу» і тих, хто мешкає на прилеглих вулицях, завітали на зустріч місцеві депутати та громадські активісти: начальник управління містобудування та архітектури Броварської міськради Лілія Рибакова, депутати Василь Кочубей та Андрій Саук, , член Штабу з підготовки та розробки Генерального плану міста Бровари Ірина Нікітчина та ін..

  Лілія Рибакова показала присутнім план будівництва житлового кварталу. Житель «Зеленого кварталу» помітив помилку у плані. На місці, де нібито має стояти школа, зараз – приватний будинок. Присутні також вказували на те, що запланована забудова будинків надто щільна, що ліс знищувати не можна.

  Депутат Юрій Скотніков запропонував виробити механізм, за якого будуть повністю призупинені нові будівельні роботи, поки громада не буде точно знати, за яких умов і скільки отримано дозволів на оренду комунальних ділянок під будівництво.

  Загалом, учасники обговорення активно пропонували свої ідеї та пропозиції. Зрештою громадські активісти на чолі з Іриною Нікітчиною та Олександром Остапковичем написали імпровізований додаток до основного протоколу. Василь Андрєєв зазначив, що далі питання буде розглядатися в робочому порядку.

Джерело - «Трибуна Бровари»