WTF?
     
З околиці Броварів зникла 42-річна Тетяна Зоріна. Останній раз жінку бачили в столиці (14.02.2020 ЗНАЙШЛАСЬ!)

11 лютого 2020 року вранці вийшла з дому (Бровари-Київ, військове містечко, 161) на роботу (м. Київ, вул. Максимовича, 22, академія СБУ) та не повернулась Зоріна (Акімова) Тетяна Едуардівна, 1977 р.н. 

Останній раз виходила на телефонний зв'язок близько 16:00 того ж дня. Декількома годинами раніше Тетяну бачили в академії СБУ. Наразі мобільний телефон зниклої жінки вимкнений або знаходиться не в зоні доступа мережі.
Так, як територія військового містечка хоч і знаходиться територіально на околиці м. Бровари, але адміністративно належить до м. Києва, рідні (батьки та старший син) звернулися за допомогою до столичної поліції. Молодша донька наразі знаходиться у бувшого чоловіка, з яким Зоріна Тетяна вже декілька років веде судові суперечки (за місце проживання доньки).

 
Версію, щодо «баришня загуляла» рідні та друзі відкидають, так як Тетяна вела нормальний спосіб життя і раніше без попередження ніде не ночувала та не від'їжджала.
В день зникнення була одягнена в білий «пуховик» та білу шапку.
Із особливих прикмет: татуюванні у вигляді червоної троянди на лівій частині тулуба.
Якщо вам відомо про місцеперебування зниклої 42-річної Зоріної (Акімової) Тетяни Едурдівни чи можете надати інформацію, яка допоможе в пошуках жінки, прохання телефонувати до поліції на 102, написати в нашу редакцію, а краще зв'язатися з ріднею за тел.: 050-036-36-03 (Світлана).
Станом на 14:30, 14-го лютого 2020 року близькі та рідні повідомили видання «AT BROVARY», що Зоріна (Акімова) Тетяна Едуардівна, 1977 р.н. ЗНАЙШЛАСЬ!
Як виявилось згодом, зникнення жінки було ініційоване СБУ задля виявлення та затримання чоловіка, який замовив кілера, який повинен був вбити Тетяну. Подробиці ТУТ,