WTF?
     
Через поле, через гай прийшов до діток Миколай

  Казкова новорічна атмосфера наповнила серця броварчан у День Святого Миколая, 19-го грудня. Нарешті настали зимові свята – час гратися у сніжки, кататися на санчатах чи лижах, прикрашати лісову красуню та писати листи сивобородому Дідусю Морозу. Святкова пора розпочалася із улюбленого дітлахами гуляння – Дня Святого Миколая.

  Броварським дітям та їхнім батькам Управління освіти і науки Броварської міськради та дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» подарували на День Святого Миколая естрадну виставу «Святий Миколай іде – Різдво веде». Захід відбувся 19-го грудня у приміщені МКЦ «Прометей».

 Нагадаємо, днем раніше, 18-го грудня, відбулася така ж вистава, тільки для спеціально запрошених гостей: дітей-сиріт, дітей, які залишилися без батьківської опіки, й малюків, чиї батьки перебувають у зоні проведення АТО.

  Організатори врахували та виправили помилки, які були допущені на попередній виставі. Театралізоване видовище розпочалося вчасно, проблем із світлом чи звуком не виникало. Не зважали лише на одне – охочих на власні очі побачити виставу було настільки багато, що не вистачало навіть стоячих місць у проході.

  Казкова історія, яку показали вихованці "Камелії", розповідає про те, як дітлахи рятували місяць від чортенят, які його викрали, аби Святий Миколай не знайшов дороги до чемних малюків. Броварчани побачили на сцені «Прометею» не лише чортів і янголят, а й кумедних домовиків, руденьких білочок, чарівних леприконів і навіть Матінку Зиму. Все як завжди – добро перемогло, а зло покаране.

  Задоволеними залишилися усі: і великі, і малі. На пальцях можна перелічити тих, хто вийшов із залу без посмішки на обличчі. Глядачі охоче ділилися враженнями із нашими журналістами:

  - Незрівнянно! Я навіть не очікувала, що у нас у Броварах такі талановиті дітки. Просто супер! Молодці. Ми взахваті. Щиро дякую організаторам.

  - Мені сподобалося, - маленька Маринка підтримала свою матусю.

  - Що тобі приглянулося найбільше? Чортенята сподобались?

  - Ні (хитає головою). Янголята сподобались.

  Святкова вистава вдалася організаторам на славу. Варто замислитись про збільшення площі приміщення, адже ще одного такого аншлагу зал може не витримати.