WTF?
     
В Броварах на «Радіостанції» не розминулись дві AUDI. Є постраждалі (ВІДЕО)


09.02.2020 року близько 23:20 в м. Бровари на ділянці дороги по вул. Олега Онікієнка (зупинка «Радіостанція») трапилась дорожньо-транспортна пригода за участі легкового автомобіля AUDI A4  та позашляховика AUDI Q8. Про це повідомляє «Інформатор».

 
Зі слів водія постраждалого позашляховика, він рухався вулицею Онікієнка в бік столиці, тоді, як інший AUDI рухався в протилежному йому напрямку, в бік с. Квітневе.

Неподалік зупинки пасажирського автотранспоорту «Радіостанція» AUDI A4 виїхав на зустрічну смугу. Водій позашляховика AUDI Q8, аби уникнути зіткнення, почав «брати правіше», але не встиг викрутитись кермо, внаслідок чого і відбулось майже лобове зіткнення двох транспортних засобів.

 
Також водій AUDI Q8  повідомив, що іншого водія, який перебував у станні алкогольного сп'яніння, забрала карета швидкої медичної допомоги. Попередньо у нього розбита голова та перелом ноги. 

На місці ДТП працювала поліція, якій і доведеться найближчим часом з' ясувати та покарати винного у цій аварії. 

 

Зазначимо, що на цій ділянці дороги дуже часто водії перевищують швидкісний режим (хоча водій AUDI Q8 рухався зі швидкістю 66 км/год. - прим. At Brovary), що періодично і призводить до дорожньо-транспортних пригод, які часто закінчуються летально для їх учасників. 

(При наявності додаткової інформації публікація буде оновлюватись...)

ВІДЕО МОМЕНТУ ДТП ТА КОМЕНТАР ОДНОГО З ВОДІЇВ ТУТ

Фото: Дуля Ілля  та «Інформатор»