WTF?
     
У "Монте Карло" знову грають

 Увечері 18 грудня в гральний зал закладу "Монте Карло" навідались правоохоронці разом з атовцями.  Поліціянти з бійцями заскочили порушників на гарячому. У закладі було вилучено 21 гральний пристрій. Гравців (близько 20 осіб) опитали, але особливої паніки серед правопорушників не було. Зауважимо, що серед охочих пограти була не лише молодь, а й люди поважного віку.

 

 Працівники поліції склали протоколи у присутності понятих. У правоохоронців виникла підозра, що в присутніх є наркотики, тому був проведений поверхневий огляд. Поліціянти попросили гравців показати особисті речі для перевірки. Врешті людей відпустили. Ситуацію прокоментував керівник сектору охорони громадського порядку Броварського міського відділу поліції, Руслан Отрох.

 

За отриманою оперативною інформацією ми разом з місцевими атовцями провели спільний рейд в закладі “Монте Карло”. Наразі працює слідчо-оперативна група, також до операції було залучено кримінальну поліцію, карний розшук, полк поліції особливого призначення. Ми наводимо порядок в місті Бровари".

 Закон "Про заборону грального бізнесу в Україні" був прийнятий у 2009 році, коли в дніпропетровському залі ігрових автоматів "Метро-Джекпот" сталася пожежа. У результаті трагедії загинули 9 осіб, 11 постраждали. Саме тоді урядовці заборонили весь гральний бізнес, хоча представники місцевої влади часто нарікали, що, фактично, не володіють ситуацією, адже ліцензії "видає столиця", сам азартний бізнес часто супроводжує кримінал. 

 Нагадаймо, що в "Монте Карло" вже двічі (влітку) вилучали гральні пристрої. Але це не сильно вплинуло на ситуацію. Тож сподіватись на сумління керівників закладу марно, то може справі допоможуть адміністративна робота та адекватні штрафи, адже це пряме й злісне порушення закону. 

 Щоправда, вже за місяць закон буде боці грального бізнесу. Мінфін України внесло пропозицію законодавчо врегулювати діяльність букмекерів, казино. Новий закон, уже підписаний А. Яценюком, взагалі не вважає гру азартною, якщо відсутня хоча б одна з наведених ознак: наявність ставки, наявність виграшу (призу), виграш (приз) повністю або частково залежить від випадковості. Тобто, закон досить гнучкий. Тож, незабаром ми зможемо побачити гральні автомати у "Монте Карло" на, цілком, законних підставах.

Стаття підготована за матеріалами інтернет-видання "Маєш право знати" та сайту ТСН