WTF?
     
У "Терміналі" відсвяткували День Святого Миколая

  Нарешті настало одне з найулюбленіших дитячих зимових свят – День Святого Миколая – день, коли усі чемні малюки знаходять під подушкою приємні подаруночки від казкового сивого дідуся. У цей святковий день Бровари заполонили команди Святого Миколая та його помічників. А все для того, аби якнайбільше діточок та їхніх батьків змогли отримати цікаві подаруночки та незабутнє враження від передчуття свята.

  Завітав Святий Миколай і до ТРЦ «Термінал». Пообіді 19-го грудня там святкували День Святого Миколая. Помічники доброго дідуся влаштували малюкам безліч цікавих розваг, як традиційних, так і незвичних різдвяних.

 

  Кожен малюк особисто міг поспілкуватися з Святим Миколаєм чи його помічниками. Найменші мостилися у дідуся на колінах і ділилися з ним своїми найзаповітнішими мріями про новорічні та різдвяні подарунки. Протягом усього святкування у Миколая не було жодної вільної хвилини – щомиті черга поповнювалася новими дітлахами. Одні просили у Святого нову іграшку, другі – солодощі, а треті – здоров’я собі та своїм рідним.

  Помічники Святого Миколая підготували для малечі незвичайні розваги. Хоча на вулиці і немає снігу, це все-таки не завадило пограти в сніжки, хай навіть імпровізовані. Дітки змагалися у влучності, кидаючи сніжки з паперу у сміттєвий кошик. За участь та перемогу найвлучніші отримали призи.

  Потішили малюків солодкі смаколики. Погралися, повчилися, а потім підкріпилися – що ще треба непосидючим дітям? Сподобався усім також так званий конкурс малюнків. Найкращі роботи організатори помістили на стенд, аби усі могли помилуватися гарними картинками.

  Діти, які хотіли навчитися чомусь новому, брали участь у оригінальних майстер-класах від професіоналів. Малюки малювали, розписували фігурки, створювали м’які іграшки з підручних матеріалів. Декого здивувала присутність на святі професіонального художника, який із задоволенням малював портрети гостей. Майстри аквагриму наносили малюнки на обличчя дітей.

  Завершилося свято розіграшем суперпризів, головний з яких – консоль "SonyPlayStation 4". Взяти участь у лотереї можна було після заповнення анкети та покупки в магазині «МегаМаркет Бровари» або Бутиковій галереї Терміналу на суму від 300 гривень у період з п’ятого по дев’ятнадцяте грудня.

  ТРЦ «Термінал» подарував броварчанам та гостям міста неймовірну святкову атмосферу. Передноворічна ейфорія лише почалася, а тому відбудеться ще не одне подібне свято.